Alte știri din fotbal
Recordmanul Dan Nistor, dialog amplu la GSP Live: „O să-mi iau hate mult, dar o spun”
0
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Știri din fotbal internațional
Fosta vedetă din Superliga a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă: motivul este total neobișnuit
0
Incident grav la doi pași de vestiarul lui Real! Ce au făcut trei indivizi care susțineau că-s verii lui Arda Guler
0
Cum învață italiană geniul din echipa lui Cristi Chivu: „Eram la cinema și am făcut asta”
0
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Dar daca intra in play-off de pe locul 6 visa sa castige campionatul nu?? hehe e rau sa fii sub linie si sa fii frustrat!!!
La fiecare articol,trebuie sa fie vreun nebraska d-asta sa comenteze el aiurea de 5 ori.Habar n-ai de fotbal ba baiatule si comentezi aiurea.Instigi oamenii la scandal,la cunostinte despre fotbal esti bata cum sunt si eu de satul din care esti tu
E foarte bun ca nu are fcsp-ul la inima!
DOAAAAAA... DUTI BAH LA..SAH SAU CEVA CU FILEU.. SAMANTAR NENO CIRIT.. ASTA E FOTBALUL L OAZA.. PASIUNE EMOTIE... ACTIUNE..
Individul asta o face tot timpul pe nemultumitul crezand ca asta e suficient pentru a se aseza in fruntea fotbalului.Poate ca nu e un sistem perfect dar lumea nu vine la stadion si din cauza gruparilor de ultrasi care infesteaza permanent atmosfera cu mitocanii de nereprodus.Sau din cauza blaturilor si al nivelului slab al jocurilor. Cum sa pui in fruntea fotbalului unul care incita peluza la vulgaritati in vazul lumii ? De ce sa ne mai miram ca s-a ajuns ca si din cabina crainicului sa auzim (cu voia sau fara voia lui conteaza mai putin asta) aceste trivialitati ?!? Asta este boala cea mai contagioasa din fotbalul romanesc,mitocania agresiva la vedere in toate formele ei nu sistemul competitional domnule Prunea.
te referi bineinteles la cfr cluj, unirea urziceni, asa targu mures si dinamo atunci cand te referi la echipe favorizate de sistem nu?
sistemul e bun, pun pariu ca daca era in partea de sus, in play off gindea altfel. Daca aveau Iesenii putina minte poate poate. Eu faceam Play off dupa modelul NHL. Era si mai palpitant atunci.
Este pentru prima data cand il aplaud pe Prunea. este ce am sustinut din prima clipa. Sistem de tara mica si campionat mic. Daca era asa de minunat acest sistem nu-l adopta si Franta, Anglia, Italia, Spania? Este intr-adevar *** si inechitabil cu atat mai mult cu cat s-a ajuns la un sistem de injumatatire de puncte, pur si simplu, cu rotunjire de 0.5 ca la scoala primara. Pe Burleanu probabil ca-l doare capul sa faca calcule mai complicate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nu intelege ca prin sistemul acesta avem un campionat cat de cat mai cu miza,la situatia actuala a cluburilor nu stiu cine s-ar mai uita la un campionat cu 18 echipe,sistem clasic si nu stiu cine ar mai da bani pentru drepturi si atunci papa bani la club.Chiar atat de incuiat este? viseaza inca la vremurile "cooperativei"?
Cel putin in play-off avem intradevar meciuri de care pe care, va fi un sfarsit de campionat incins.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.