Comentarii (29)
 •  16 Mai 2009, 07:47

Cred ca este deja o obisnuinta de a te apara cu "celebra declaratie" : o sa spun eu tot, dar mai tirziu (adica cind este condamnat). Daca nu se intimpla numic sa vedeti ce tace...Este clar ca atunci cind sunt prinsi "in corzi" ii pun pe altii sa-i scoata "din rahat". Daca nu ii baga alaturi de el. O amenintare care de multe ori a avut efect. Deci este o increngatura mare in aceasta afacere. De aceea trebuie distrusa. Inca mai este timp. Luati exemplul polonezilor. D

 •  16 Mai 2009, 00:00

daca ai dat sau primit PUSCARIA !ptr amindoua partii!

 •  15 Mai 2009, 23:19

Nici usturoi n-a mancat, nici gura nu-i pute ! A luat mult mai multi, sigur ca-i minciuna !

 •  15 Mai 2009, 20:43

asa e...a luat numai vreo 10.000...da ce sa stie lumea

adystelistu29
adystelistu29  •  15 Mai 2009, 20:27

asa este!sunt minciuni !n-ai primit 12 mii.....120 de mii!ai DEMNITATE SI DA-TI DEMISIA!ONOARE!!!!

 •  15 Mai 2009, 19:31

Mare nesimtit si ipocrit Prunea asta. Cel de-al treilea "atacant" din tridentul ofensiv dinamovist MIRCEA SANDU - IONUT LUPESCU - FLORIN PRUNEA...niste hoti si niste banditi cu totii! Hotia si lipsa de fair-play sa fie pedepsite si fotbalul romanesc curatat cat mai repede de lipitorile si virusii care se afla in el! In loc sa se investeasca mai mult in centrele de copii si juniori si in infrastructura se prefera a se cumpara arbitri cu acei bani... Rusine mafiotilor si celor care ii ac

 •  15 Mai 2009, 19:05

mdea...pai cati oameni au recunoscut ca au luat shpaga?

 •  15 Mai 2009, 18:58

asta daca cade ,va zic eu no sa mai auziti de numele lui,nimeni nul vrea ,are gura mare si urechile lungi;ADIOS PRUNEA

timky
timky  •  15 Mai 2009, 18:44

Bah Prunea, sunt stenogramele adevarate? Hai ca nu te-am auzit vreodata sa le negi! Mie mi-e de ajuns ce am citit in ele ca sa te calific un om de nimic. Ai stiut de ce face Penescu si nu ai facut nimic! Sa-ti fie rusine de cei ce au jucat in potriva Pitestiului si de suporteri... ca de tine nu-ti e. nesimtitule!

 •  15 Mai 2009, 17:57

poate ca erai beat(o stare normala la tine) cand ai primit banii si nu-ti aduci aminte

  • 1
  • 2
  • 3