Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
am vazut cine te satisface pe tine si nu e nevastata
daca si in turu` doi va e frica.... mie mi-ar fi fost rusine sa declar(daca as fi fost intr-un club ce sa pregateste de liga campionilor) ca se putea mai bine decat LANKARAN sau BALTI :)))
Are motive serioase sa fie ingrijorat.
ba raul,poate li frica...la ce joc au acuma,sigur au de ce!
Imi pare rau,dar aberezi!Bugete mai mari?Jucatori mai scumpi?Pai te rugam noi sa ne dai un exemplu macar.Olimpia Balti nu are absolut nici un jucator catusi de putin cunoscut,iar Lankaran il are pe portarul Kramarenko de care probabil ai auzit datorita precedentelor intalniri dintre Romania si Azerbaijan.Iar legat de ce a spus Prunea...nu am cuvinte.Mai bine decat atat?Pai si in urmatoarele tururi ce se intampla daca noi ne speriem de echipe din Moldova sau Azerbaijan.
lasa ca sunteti voi zmei cu tiraspol ;) noi macar am facut 6 puncte in grupe , am batut-o pe aia mai slab cotata decat noi . nu va mai umflati in pene atat ;)
asta cu cine drac vruia sa cada cu fc scuipa in drum penibil alea sunt echipe care s-ar bate al retrogradare in liga a 2 de la noi
Bine ca n-au picat cu Debrecen ... era macel =)) aia joaca in UCL
Bine zice Prunea. Tinand cont de rezultatele din ultima vreme cu amatorii de la Carrefour si cei de liga a 3-a, e si normal sa isi doreasca adversari mai puternici de care ar avea sansa sa treaca
cred ca astia de la Dinamo nici daca jucau singuri nu erau multumiti !! sunteti praf cainilor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.