Alte știri din fotbal
Dezastru total pe Arena Națională! » Cel mai mare stadion al țării a fost inundat de furtună: lifturile sunt inundate și blocate, iar gazonul e distrus
0
Florin Prunea, impresionat de noul transfer de la Dinamo: „E Dan Petrescu în picioare! O să-l vedeți la echipa națională”
0
Giani Kiriță îl vrea transferat și căpitan la Dinamo: „Ar fi un câștig”
3
Noul căpitan al Rapidului, luat prin surprindere de decizia lui Pancu
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo a aflat la Campionatul Mondial că are un nou antrenor: „Bine ai venit!”
0
Echipe de start la Australia - Egipt, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Salah
1
Zlatan Ibrahimovic nu s-a abținut după Portugalia - Croația: „A fost un furt direct!” + Atac la Cristiano Ronaldo
0
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
@shyne. Sa nu fim rautaciosi,caci nici Skonto Riga nu mai e cea care a eliminat Rapidul in '99.
prunicica tata, lasa mofturile si accepta realitatea. daca te plingi de olimpia balti ei afla ca nu aveti nici o sansa de a prinde grupele
Nu exista cuvinte care sa exprime uimirea pe care o am cand am vazut aceste declaratii! Prostie, cretinism si imbecilism sunt cuvinte simple care adunate si inmultite cu incultura fotbalistica a lui Prunea l-ar caracteriza intrutotul. E un dobitoc care toata viata lui n-a gandit ce vorbeste si nici ce joaca! E un vierme in curtea unui mare club! Eu cred ca Dinamo ar face fata oricarei echipe mari de club cu jucatorii pe care ii are in lot in acest moment!
Sunt dinamovist de 37 de ani... dar imi e rusine ca un "dinamovist" sa spuna asa ceva... Ce vrei? Sa jucam numai cu pescari, alpinisti, ziaristi, taximetristi... si culmea unii dintre acestia ne mai si bat... =))
sunt dinamovist, il apreciez pe Prunea, dar cuvintele astea ma dor, adica Dinamo, nu poate sa treaca de echipele astea? atunci sa nu ne mai inscriem in comp. europene daca avem emotii si cu astea
Daca si in turul asta aveti emotii, asta spune multe... Sper sa ajungem sa vedem iar un sfert de finala intre echipe romanesti, dar cu asa mentalitate ca la Dinamo greu de crezut ca pot face ceva.
Da Laura te satisface?
răspunsul era pentru daniserbanx
La cate puncte i-au fost luate lui Dinamo anul trecut nu are rost sa mai vorbesti prostii. Poate esti obosit. Mergi si culca-te.
Asta care au scris ati abarnaveti de foltbal Dinamo ai bate acolo cu 3-0 si acasa cu 4-0 ciocul mic fani stelisti ati uitat ca in capionat acasa din minutul 20 trebua sa avem 4-0 asa minte scurta aveti vieam batut de 2ori sa va vad pe voi in EROPA LING osa va faceti de ras oile olile
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.