Alte știri din fotbal
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Președintele Craiovei la ultimul event din Bănie nu are dubii înainte de „ziua zero”: „Două din trei sunt rezolvate. Vor fi 60.000 de oameni în stradă”
1
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Echipele de start + Imagini și informații de la „Arc”
1
Csikszereda – FC Botoșani » Golul doi a venit în minutul 61
1
Știri din fotbal internațional
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: start de partidă
1
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Motivul incredibil pentru care tânărul de perspectivă ratează CM 2026: „M-a sunat tatăl lui! E lipsă de respect”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
US e nume de submarin?
zice un ipocrit de zamă chioară...
Tibi, unde ești?
Mult nu va dura,până la primul sughiț de la palat.
Fantastic...un milio de mesaje cu *** ! Cel care acum cateva saptamani era luat la misto de gigi si de userii care acum il lauda...! Sa vezi ce il ia gigi pe sus in direct la digi dupa doua infrangeri, cu toate clauzele lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Azi e ziua fripturistilor
Mai bine taceai Puiule Du te la Rapid
Când fiică-ta își ia nașul din Pipera iar fiu-tău a pus mâna pe juma’ de milion de €uro în avans,așa, de dragul artei spui și tu,om integru, că una nu mai e ce-a fost. Scuze,dar ipocrizia ăstuia devine proverbială.
Varsta isi spune cuvantul si in cazul lui Iordanescu !! A inceput sa devina amnezic si din dorinta de a-si lauda fiul o sa ajunga sa ne spuna ca a crescut cel mai talentat antrenor din istoria fotbalului romanesc !! Nu peste putin timp va veni cu ideea ca numai fiul sau este capabil sa califice nationala la vreun turneu final !! Multa zarva cu acesta numire si cred ca nu va mai dura mult pana cand Becali va prelua din nou haturile echipei !!
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI! cu Edi suntem deja campioni. US 27!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.