Alte știri din fotbal
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Ce am găsit pe Tüpraş Stadium din Istanbul: dotări SF la VIP
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
puscas un mare *** care a avut tupeul sa se ia de legendele Craiovei Maxima. Nu ai ce cauta în Craiova stelistule
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba avion oricind si oriunde te provoc la a dezbate orice subiect dar nu te tine, nu e problema ne injuram si cum vrei tu ,binenteles evitind cenzura, cum te tine pe tine prestatorule.
Esti slab rau, bai, carare! Da' rau de tot...Dar nu dispera, tine-te sanatos, ca sa poti sa tragi la sapa. Aia e pentru tine, esti facut pentru ea... Manusa iti vine!:)))))
Avioane esti slab rau, ce nu e adevarat in ce am spus? Ai ajuns sa il divinizezi si pe puscas asta? Voi doar ii banuiti calitatile si pregatirea, niciodata dovedite, atirnator a fost peste tot si la federatie la fel unde a avut 3 voturi si in cel mai pur stil de politician si-a negociat postul de care a stat agatat fara sa faca nimic doar pt salariu, iar acum se gudura pe linga mititelu stiind ca nu il mai angajeaza nimeni. Tu vb de mine bai prestatorule?, vai de capul tau, daca ai gura mare crezi ca te face si destept? te-am citit demult, esti fix ca puscas gura mare minte putina asteptind sa prinzi oscioarele aruncate de mititelu
Daca omul ala, cu numele cu care este cunoscut in fotbalul romanesc si cu pregatirea pe care-o are ar fi asa precum mai mult ghicesc ca ai scris, atunci ce ar putea fi un agramat infiorator ca tine, un individ cu o atat de slaba educatie? Ma intreb cum te suporta persoanele din anturajul tau(presupun ca e extrem de restrans), pentru ca o persoana cu asemenea calitati este foarte greu de suportat... Nu stiu cum te suporti chiar tu!))))
*** mai mare decit puscas numai gasesti, pina si mm stoica are mai multa personalitate decit *** asta, e in stare sa spuna orice prostie numai sa tina de salariul asta de la mititelu, a ajuns si omul la fundul sacului, nevasta-sa are probleme penale numai poate produce trebuie sa-l intelegem, plus ca stie ca numai il angajeaza nimeni in tot fotbalul romanesc. Asa puscase tine cu dintii de jobul asta, vezi sa nu iesi din cuvintul lui mititelu, fi o *** adevarata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O ...ce, ba? Bai... spontanule! Bai... nazdravanule...
domnu ziarist, nu confundati echipa familiei brutarului , care acum face pizza si o *** via mutulica, cu cea a unui oras!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnu’ ziarist, cantonamentul lui FC Universitatea Craiova 1948 este in Slovenia și nu in Austria! Nu confundați cu clona Mogoșoaia care face grătare prin Austria! Mulțumim!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.