Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Succes Gazu in meciul cu jucatorii Universitatii Craiova a.k.a "sclavii lui becali"...macar de ne-ati face o bucurie,si sa lasati steaua in afara Europei.
=)) asa sa fie.. si sa speram la un sezon mai bun pentru toate echipele din ardeal :) jos cu bisnitarii din Bucuresti "No numa bine"
de castigat sigur nu castiga steaua la Cluj, insa sa batem noi cariova, ca craiova nu e asa usor de batut cu una cu doua. forzza gazu si atat!
7 este sigur , 6 va fi obiectivul ptr. la anul , aproape sigur nerealizabil ........
cfr la handicap -1 are cota 6 .. nu ai risca 100 lei pentru o victorie a cfr-ului la doua goluri ?? eu da :)
: )))))))))))))))))))))))))))))))
beeeeeee
mersi mult. si voua mult succes!!! dati-le la becalishti sa va tina minte. tat ardealu-i fruncea...
Mult succes! Noi ii batem pe Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.