Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
0
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
0
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Arsenal este noua campioană a Angliei după 22 de ani! » Bournemouth a încurcat-o pe Manchester City
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Erau vreo trei suporteri care s au ratacit prin sala Dinamo simbata seara, la meciul unde Dinamo a calcat o in picioare pe stelutza la handbal ! Cu putin noroc, au fugit la pauza , sub protectia jandarmeriei pentru ca riscau sa si ia un mic concediu fortat si sa se czeze la institutia lipita de clubul Dinamo ! (spitalul de urgenta Floreasca )
Degeaba va doriti voi ca stelistii sa dispara. Nu se va intampla asta. Problema tine de hahalera de Gigi, pe care nu putem sa o mai suportam. Nu ne identificam cu magariile sale si nici cu subcultura sa. Si nici cu Jean Pavel nu pot sa spun ca ne identificam, desi ideea cu actionariatul suporterilor e chiar buna si imi place cum suna. Pana la urma daca Gigi si-ar baga mintile in cap, si ar lasa antrenorii si conducatorii sa-si faca treaba, si nu ar angaja neamuri si ***, am trece peste toate. Cat despre suporteri...ne cerem scuze daca nu toti suntem niste samantari, manelisti, batausi si coate goale, asa cum intelegeti voi suporterii. Majoritatea suntem o alta categorie de suporteri decat ce vreti voi, aia de ne huliti. Fortza Steaua, oriunde te vei afla !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pfuaaa cum au aparut suporterii bucovinei pojoarata :))). se cunoaste ca azi nu este etapa in liga 2-a.
suporteri?!cred ca glumiti!nu a avut niciodata asa ceva
aia din benzinarii?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un rol important l-a avut ratarea din cupele europene. poate dinamovistii sau rapidistii sunt obisnuiti cu standardele scazute, la noi e altceva :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce suporteri să mai aibă ŢSKA? S-a trezit lumea, pensionarii ceauşişti au cam dat colţul... Adio, tovarăşi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.