Alte știri din fotbal
Atacantul Kevin Nyarko a semnat în România: „Bun venit!”
0
Episodul pe care nici dinamoviștii nu și-l mai amintesc » Litigiul care era s-o „îngroape” pe Dinamo: 4 nume complet uitate și o daună de zile mari
2
„Vă zic 100%!” » Românul care a jucat la Frosinone îl pune în temă pe Daniel Bîrligea: „Nu există așa ceva la ei!”
0
Scăpat din calvarul de la CFR Cluj, fotbalistul s-a fotografiat alături de iubita celebră » A participat și la Survivor România
2
Știri din fotbal internațional
Sabah Baku - Hapoel Beer Sheva, cu Istvan Kovacs la centru » Încă o bară în minutul 50
1
Transfer oficial la Manchester United » 82 de milioane de euro
3
Cum arată șansele Universității Craiova de a ajunge în grupa XXL din Europa League
0
Chelsea, activă în mercato: negociază pentru un fotbalist din Serie A, iar altul semnează în Premier League
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
5
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Marius Lazurca, consilierul lui Nicușor Dan, spune că fără un guvern cu ...
Libertatea
Mister la Moscova: un avion militar american a aterizat în Rusia. C-17 a ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mii de firme pot scăpa de datorii la TVA și recupera bani după legea ...
Libertatea
Și uite așa mă face mai tare sa cred , ca qaka ,a luat roșu intenționat ,doar sa câștige echipa ,la care o sa joace un viitor!
DE CE SE POMENESTE DE ACEST INDIVID EXECRABIL BECALI IN CONDITIILE IN CARE A DECLARAT (si ati scris) CA S-A RETRAS ??? Becali a batjocorit fotbalul si Steaua
urmatorul jucator ce va fi distrus de Becali!
Ar putea fi propus pentru "fotbalistul lunii mai". Chiar gest rar de fair-play, pentru că dacă și-ar fi propus să marcheze autogol era viciere de rezultat... S-a confirmat, Fîcîsîbî vicecampioană incontestabilă (cu sau fără depunctare)!
Și uite așa mă face mai tare sa cred , ca qaka ,a luat roșu intenționat ,doar sa câștige echipa ,la care o sa joace un viitor!
Dacă se mai îndoia cineva, de acum însă nu mai este niciun dubiu: Fîcîsîbî are cel mai valoros lot din Liga I... Bravo Vasi!
Asta chiar crede ca a semnat cu Steaua:))))) Copil naiv.
Cum adică , clauză impresionantă pusă de Becali în contract ? Și Vasi ? :))
Stimabililor, stiti daca intre timp a platit vreun club clauza de 100 de milioane de euro pe celebrul.. Tudorie??? Poate amiralul Pandele de la Voluntari, cumva, cu un credit european prin programul de coeziune sociala???
Welcome , Kamer Qaka !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.