Alte știri din fotbal
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a făcut oferta anului! Florentino Perez a pus pe masă 150 de milioane de euro pentru Julian Alvarez » Răspunsul rivalei
0
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
de acord 100% cu lita dumitru.in loc sa suteze din pozitia aia se arunca ca o cizma cersind cu disperare un penalty. e tipic pt tanase si pt alti fotbalisti romani cu 0 demnitate si caracter
Şi ca să închei: cu toată invidia asta, afară obţinem rezultate, pe care aici ni le interzic arbitri, conducerile Federaţiei şi ale Ligii. Acolo ne respectă adversarii, uneori chiar şi arbitri. Aici? Asta e, aşa vom defila. Hai sictir domnilor!
Tanase a simulat ...asta s a vazut clar ...insa putini o recunosc ...
stadioane,neuronul abia-ti mai palpaie...
Poţi să mă pupi undeva, dragă domnule Liţă... Păi fotbalul din timpul matale era cu totul altceva. Era uşor să construieşti echipe pur româneşti, îi adunau cu japca ceauşiştii. Aşa a fost construita Steaua, tot la fel Dinamo. Prima, echipa armatei, a doua, echipa Miliţiei. Echipa mea de suflet, A.S.A. Tg.Mureş, tot aşa a rămas fără Boloni. Aşa era uşor să construieşti echipe româneşti. Cam tot la fel face acum erooierul. Prin influenţă, prin valize, ori prin alte metode..., obţine semnăturile celor mai buni tineri jucători autohtoni. Normal, patronii altor echipe au toată bunăvoinţa faţă de domnul Be.rbecali, dar n-ar vinde nici măcar pe bani grei jucători C.F.R-ului...
frustrare ! multa fustrare de la unul care nu pricepe ca lumea evolueaza,Romania e parte dintr-o Europa moderna si el a ramas cu poza lui Valentin Ceausescu sub perna..ce a realizat asta in fotbalul fara tovarasul Valentin ? atunci despre e vorbeste ? despre nimic...asa e la batranete cand alcoolul iti ia mintile..
Pai tu, daca stai si comentezi 24/24 ineptiile altora dovedesti ca esti mai prost ca ei, nu te supara ca iti zic dar asta e purul adevar.
Liţă Dumitru speră că îl va auzi Becali şi îi va oferi un nou contract! Dacă este stelist să lase jucătorii în pace! Tănase a fost eliminat de arbitru, nu de fotbalul românesc!
.... mare. și multă !
Nu i-a convenit ca nemtii nu sunt romani ca el!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.