Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
0
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
Nu am stat s-a argumentez cu zeci de randuri ca oricum nu le citea nimeni :)) Dar am crezut tot timpul ca Steaua nu va fi exclusa din Europa.
POATE MA INSEL,DAR TU MAI MULT SPUNEAI SA LE FACI IN CIUDA ANTISTELISTIILOR. EU AM VENIT CU ARGUMENTE SI AM EXPLICAT.
Esti internat cezarel?Cate crize ai facut aseara? :))))
Au mai fost si altii.De exemplu eu :))
plin de retardati la astia
IN LOC SA MA FELICITI , PENTRU CA AM FOST SINGURUL CARE AM SPUS CA STEAUA NU O SA FIE EXCLUSA,TU INCEPI CU MISTOURILE?
Nu vezi ca shauru nu raspunde. Se apuca el, pe care-l ia ameteala cand scrie Champions League, sa vorbeasca de lucruri sfinte. E ca si cum ar intreba unu de la Chiajna, ca au la fel de multe puncte facute in CL.
tuturor , le-a dat Dumnezeu dupa sufletul lor ... urmarea ? In Europa joaca Pandurii , Petrolul si Astra , restul stau la tv si isi trateaza ulcerul
Astia si daca joaca singuri tot nu fac pct ca is prea slabi pt sportul asta.
echipa e ok, e pe locul cuvenit in liga campionilor. dar, behehe, sa ramana si el pe locul cuvenit. ca poate steaua si fara prezenta lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.