Alte știri din fotbal
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a rămas fără antrenor! Igor Tudor, OUT de la Tottenham: „Putem confirma că s-a convenit de comun acord”
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
sper sa termine campionatul pe un loc 10-11 :)))
Am crezut ca este vorba despre chipciu sau adi popa sau stanciu, dar nu avem norocul asta (sa scapam de ei)
Eu nu-l confund. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te confunda lumea cu un casalot?
Aguilera,,,un sfat de la mine prietene.Sunt unii care oricât încerci sa.i informezi,sensibilizezi,sa.i faci sa înțeleagă ca exista viata si dincolo de echipele lor de suflet,ca viata inseamna si altceva decât Dinamo sau Rapid,sa.i determini sa redevină oameni ,sa spargă gauacea prostiei,incultului si al creierului atrofiat ,nu reusesti prietene,cazuri ca a lui Ortega,legendavisinie,nebraska sau ottobraun,nicio scăpare pt ei ,nu.ti irosi timpul.
Auzi la julesteanul asta gheorghe e dumnezeul meu.Ma esti penibil zau nu dau doi bani pe el si nici pe tine ai inteles.
E normal să n-ai vise ... atât timp cât Gheorghe ți-e Dumnezeu ...
Trebuia amanate toate competitiile sportive dar ce sa faci banul primeaza si peste cadavre.
fotbalul pe locul 2 zilele aceasta, poate era mai bine sa se amane etapa, nu te poti bucura de nimic cand vezi ca tineri compatrioti mor pe rand prin spitale... oricum, Forza Steaua! Cu Steaua pana la moarte...si dincolo de ea! R.I.P. pt toti tinerii decedati:(
Oare cand o sa ti se vindece creierul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.