Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
4
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Respecte dle Marcel, fiecare munceste dupa cum doreste, este dreptul fiecaruia. Daca ar fi primit 1 bulion de euro pe sezon credeti ca juca mai bine Steaua? Nu spun ca Gigi nu e fericit asa.
si inca ce articol? ce spune Marcel si ce scriu nataraii asti in titlu? Marcel acuza principiile ,nu-l acuza omul pe radoi!!! Spune ca daca nu primesti bani nici nu poti sa ai rezultatae! Voi ,cei mai in varsta, va aduceti aminte ce "mult si cu ce elan dadeam din maini cand ne scoteau aia la munca patriotica"? sa-mi fie cu iertare, munca inalt calificata se plateste cu multi bani !
@us27mereusuperiori Tin sa te anunt ca Tg Mures si Timisoara au cele mai tari spitale de cardiologie din tara, inclusiv sectie de transplant.
Zi-ne si cum faceai schimb de discuri de vinil cu regretatul Faramiță Lambru pe vremea aia.
Marcele tu vorbesti de acolo. aici este altfel si cred ca si tu ai fi facut la fel. cand ai plecat ai plecat sa joci nu sa antrenezi. ca antrenor te lua cineva?
Marcele Marcele cat am mai plans cand te-am auzit in 1981 la Radio Europa Libera dupa ce ai sarit gardul la sfarsitul meciului amical cu RFG si ai spus ca ai fugit din tara din cauza incompetentului rapidist Valentin Stanescu ajuns spre ghinionul nostru selectioner, dupa ce singur ai invins pt prima data Anglia intr-un meci oficial la Bucuresti dupa un meci in care te-ai distrat cu apararea lor! Ramai cel mai spectaculos jucator din istoria Stelei for ever RESPECT!
si hopa, inca un articol...
harasel Raducanu stie e slefuitor dr diamanta la Borusse !
Marcele, nu te mai enerva, Radoi are 20.000 ron si ii primeste in fiecare luna, oricine poate sa verifice. A zis altceva, nu e nici prima nici ultima oara cand spune aiureli...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.