Alte știri din fotbal
Marius Croitoru explică tensiunile din finalul meciului Botoșani - Rapid: „De asta am primit cartonaș roșu!”
0
Zoran Mitrov și-a explicat gesturile nervoase de la schimbare: „Nu au fost pentru domnul Croitoru”
0
Mailat a ratat, VAR-ul i-a dat o nouă șansă: „Mi-am asumat!”
0
Pancu și-a mustrat public jucătorul, apoi a trecut la arbitraj: „Nu se impunea penalty!”
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul lui Zalgiris l-a chemat pe Liviu Antal în fața camerei TV: „Vreau să spun ceva despre el, n-am mai văzut o asemenea situație”
1
Aici s-a ajuns! Leeds plătește 47 de milioane de euro plus bonusuri pentru rezerva de la Manchester City
1
Craiova a dejucat planul bulgarilor de la Levski: „Conform procedurilor UEFA!”
2
Borussia Dortmund, transfer de 32 de milioane de euro
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Povestea incredibilă a unui marinar care a plutit o lună în derivă în ...
Libertatea
Comisia de bacalaureat, sesiunea de iarna, colegiu tehnic de tractoristi si cosmonauti, undeva in Republica Moldova: - tovaraselu catindat Mirel, am inteles ca suntiti di la Romania, bursier *** si cu recomandari di la Muntili Athos. - da onorata comisie, am adus niste saleuri si cateva doze de cola, serviti va rog... - da si-e credeti matale, ca noi suntiem din padurili tropicali si vieniti aicia cu marjele die sticla sa nie corupetzi?! Nu niatzi aprobat nice iprumutu, niamtu ala-i di vina, io din ce-mi iau salariu la iarna? - nu, nu, io am jucat in Arabia! - di she nu zicetzi ashie, tot dolaru-i di baza. Hai sa videm, subiect unic, trajetzi o linie si atata, da sa fie ca lumia! - pot sa sun un prieten? -
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am și eu ănredere totală ăn Mirel ... El ar fi cel mai bun ezemplu pentru cea mai principală galerie ... Să dea ezemplu de fer-plei , și să nu mai rostească măscări la adresa finanțatorului care vă susține , vă iubește și se ruagă pentru voi în fiecare duminecă până va da colțul ... Hei ! Hei !
Pronosticuri pentru derby? Cate goluri credeti ca vor incasa *** cu ochii umezi? Care va fi scuza folosita de adventist dupa derby,pentru a putea minti in continuare membrii de partid cu psd in adn?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce simpatic esti! Pacat ca esti doar ironic, nu si interesant...
intreb si eu sa nu mor ******, cum se face ca ai automat cate un like indiferent cat de mare ar fi aberatia? :)))
Domnilor dela gazeta,se vede ca este o manipulare grosolana treaba cu radoi ia faceti domnilor dela gazeta un sondaj la fel ca acesta cum ar fi,sunteti de acord ca dnul ioanitoaia rf fi preferabil sa paraseasca gazeta si cativa dintre ziaristi si o sa aveti o surpriza ff mare ar trebui sa va vedeti de meseria de ziarist nu de potlogari de acest gen.va multumesc .
:))
RadoI e slab, exact cum era Hagi la început, asta este de fapt ambiția lui Becali, poate sa-i aducă și pe Ronaldo, Messi sau Neymar, tot nu încheagă echipa.
Puțin,pe varful omul ninge.
bravo domnule, ai descoperit mersul pe jos :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.