FOTBAL  »  Superliga  »  ANALIZĂ

Rădoi sau Reghe? Cine are vina cea mai mare pentru eșecul Stelei în acest sezon? Gazeta dă azi verdictul: "El a pierdut titlul!"

Articol de GSP - Publicat joi, 28 aprilie 2016 00:59

Perioada Rădoi a fost extrem de slabă, cu fostul mijlocaș conducând “undercover” de pe bancă, din cauza lipsei calificării de tehnician.

Reghecampf a revenit și a înregistrat un parcurs insuficient cât să răstoarne liderul Astra.

Dar cine are partea mai mare de vină? Gazeta dă verdictul azi: "Diferenţa între mandatul lui Mirel și cel al lui Laurenţiu e uriașă!".  

Citește doar în ziar concluziile analizei, după ce am luat în calcul toate detaliile. Ediția tipărită e la chioșcuri de la prima oră și online - AICI

Perioada Rădoi a fost extrem de slabă, cu fostul mijlocaș conducând “undercover” de pe bancă, din cauza lipsei calificării de tehnician.

Reghecampf a revenit și a înregistrat un parcurs insuficient cât să răstoarne liderul Astra.

Dar cine are partea mai mare de vină? Gazeta dă verdictul azi: "Diferenţa între mandatul lui Mirel și cel al lui Laurenţiu e uriașă!".  

Citește doar în ziar concluziile analizei, după ce am luat în calcul toate detaliile. Ediția tipărită e la chioșcuri de la prima oră și online - AICI

Alte subiecte exclusiv print de azi:  

» Am aflat ce a hotărât Iordănescu în privința convocării lui Alibec la Euro! Vârful a primit decizia

» Interviu cu Nadia » Propune o primă măsură tehnică pentru renașterea gimnasticii românești

Citește și:
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Din studioul de Mondial de la Antena 1, direct pe plajă: „Cred că merit, să îmi dea pașaportul!”
David Popovici, după cel mai bun timp al carierei la 50 de metri: „Cu prietenul meu brazilian mă văd mâine, la sută”
Altele
David Popovici, după cel mai bun timp al carierei la 50 de metri: „Cu prietenul meu brazilian mă văd mâine, la sută”
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
Superliga
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
Handbal
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
EXCLUSIV FOTO INEDIT Apare înghețata Dinamo. Clubul de fotbal va lansa propriul produs: DINAMOVISTA – ÎNGHEȚATĂ DE MECI
Profit.ro
EXCLUSIV FOTO INEDIT Apare înghețata Dinamo. Clubul de fotbal va lansa propriul produs: DINAMOVISTA – ÎNGHEȚATĂ DE MECI
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (32)
hector13
hector13  •  28 Aprilie 2016, 11:45
Postat de hector13 pe 28 Aprilie 2016, 11:44

Sunt subiectiv daca spun ca Voluntariul a fost satelitul vostru anul asta? Cand ati jucat acasa si in deplasare cu ei in Stefan Cel Mare? Sunt subiectiv daca sugerez o intelegere de orice fel Dinamo Astra? Te las sa ma bati in cupa daca iti dau meciurile din playoff? MEciul de cupa Dinamo - Astra 2-0 a mirosit la fel de rau ca meciul din etapa a 4-a 1-4. De la meciul de cupa am stiut la ce sa ma astept in playoff. Repet. Viitorul nu a abtut pe nimeni. Am vazut aproape toat meciurile din playoff. Nu mi s-a parut nimic schimbat in abordarea Viitorului la meciurile cu Steaua, Dinamo si Astra. Rezultatele o demonstreaza. Nu a incurcat pe nimeni.

Te las sa ma bati in cupa daca imi dai meciurile din playoff*

hector13
hector13  •  28 Aprilie 2016, 11:44
Postat de cobra_z pe 28 Aprilie 2016, 11:10

esti prea naiv, sau prea subiectiv sa port un dialog cu tine...un lucru este clar : in orice campionat din lume ( chiar si in bangladesh ) daca exista un satelit al unei echipe in aceeasi liga , amandoua trebuie retrogradate...steaua a avut de 10 ani multi sateliti si nu s-a luat nici o masura : gloria buzau,victoria branesti,chiajna,viitorul,voluntari...pe langa alte echipe care s-au bucurat de banii ciobanului si i-au facut jocurile : u.cluj,pandurii,botosani...toata lumea din fotbal , oficiali si neoficiali stiu adevarul asta dar nu se ia nici o masura pt ca becali a avut grija sa mituiasca tot(de la directori frf si presedinti de liga pana la ziaristi)...poti sa spui orice ca nu iti mai raspund pe tema asta.

Sunt subiectiv daca spun ca Voluntariul a fost satelitul vostru anul asta? Cand ati jucat acasa si in deplasare cu ei in Stefan Cel Mare? Sunt subiectiv daca sugerez o intelegere de orice fel Dinamo Astra? Te las sa ma bati in cupa daca iti dau meciurile din playoff? MEciul de cupa Dinamo - Astra 2-0 a mirosit la fel de rau ca meciul din etapa a 4-a 1-4. De la meciul de cupa am stiut la ce sa ma astept in playoff. Repet. Viitorul nu a abtut pe nimeni. Am vazut aproape toat meciurile din playoff. Nu mi s-a parut nimic schimbat in abordarea Viitorului la meciurile cu Steaua, Dinamo si Astra. Rezultatele o demonstreaza. Nu a incurcat pe nimeni.

cobra_z
cobra_z  •  28 Aprilie 2016, 11:10
Postat de hector13 pe 28 Aprilie 2016, 10:28

Bai osuscatimea ta......tu macar stii pe cine si cand a batut Viitorul in 2016? Te ajut eu ca sa nu cauti: in februarie, Viitorul a batut in deplasare o echipa insolventa si aflata pe ultimul loc in campionat ( atat atunci cat si acum) - Petrolul Ploiesti. Esti jenant cand spui ca echipa asta a dat meciurile Stelei in conditile astea. Cat despre incurcari....le-a incurcat pe Pandurii si pe ASA cu un punct. Sa li se taie capul!

esti prea naiv, sau prea subiectiv sa port un dialog cu tine...un lucru este clar : in orice campionat din lume ( chiar si in bangladesh ) daca exista un satelit al unei echipe in aceeasi liga , amandoua trebuie retrogradate...steaua a avut de 10 ani multi sateliti si nu s-a luat nici o masura : gloria buzau,victoria branesti,chiajna,viitorul,voluntari...pe langa alte echipe care s-au bucurat de banii ciobanului si i-au facut jocurile : u.cluj,pandurii,botosani...toata lumea din fotbal , oficiali si neoficiali stiu adevarul asta dar nu se ia nici o masura pt ca becali a avut grija sa mituiasca tot(de la directori frf si presedinti de liga pana la ziaristi)...poti sa spui orice ca nu iti mai raspund pe tema asta.

Vezi toate comentariile (32)
Comentează