Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
0
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
0
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Lasa ma ca vine Lutu si o sa va inchinati!!!!Asta are si bacul ,si licenta de antrenor...In curand o sa aiba si pro...Va dati cu...cand sunt atatea echipe care au nevoie de priceperea voastra!
"Rădoi șterge pe jos cu Becali"...articol de doi lei, care incita la violenta verbala din partea patronului Stelei. Bineinteles, "articolul" nu este semnat !!!
Există două echipe de fotbal - Steaua București și FC FCSB Mogoșoaia SA.
Becali vorbeste nepermis de mult, dar nu este Radoi cel in masura sa ofere sfaturi. El a venit la Steaua, ca un capriciu al patronului, fara sa aiba pregatirea, experienta si licenta necesare. Atunci s-a repezit sa ocupe un post care nu I se cuvenea, nu a mai avut nici onoarea si nici demnitatea invocate acum. Il cunoastea perfect pe Becali, stia la ce se poate astepta dar a acceptat. A avut rezultate fff slabe in campionat si in Europa si normal ca a plecat ! Deci nu a plecat pentru ca se amesteca Becali, asta stia de la inceput, dar neputand sta pe banca, echipa jucand prost si rezultatele fiind groaznice Mirel Radoi a trebuit sa plece. Ca urmare ar face mai bine sa taca in astfel de momente, pentru ca nu este in masura sa dea sfaturi, dupa ce s-a compromis in scurtul sau mandat de antrenor la Steaua. In plus sustine ca este prieten cu Dica, atunci respecta momentul asta dificil si nu mai complica lucrurile Mirel Radoi.
Afara din fotbal cu rusinea numita gheorghe becalul!
Este că,l lua și anticipat pe zece ani,nu că țin cu berbecu sef da cu 30 de puncte avans îl luă daca juca singura
tolontan a scris clar, negru pe alb: "nu cautam aplauze". Atunci luati injuraturi cu paine, baieti! Voi le cereti!
Dar din cauza cui a pierdut?idolul tau l-a secatuit pe dica de orice putere avea la echipa,in conditiile astea crezi ca este usor sa castigi un meci cand nu te asculta nimeni ?plus ala baga si scoate pe cine vrea, cand vrea. Unii dintre voi sunteti vai mama voastra,fara logica sau vreun pic de gandire, orbiti de stapanul vostru de pe maybach.
bravo radoi!
Cotidian de invelit peste! Deontologie ZERO!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.