Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
0
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
Știri din fotbal internațional
Au ales succesorul lui Nuno Campos!
0
Jurnalista L'Equipe, suspendată după declarațiile despre vedeta Belgiei
0
Jose Mourinho a numit „calul negru” al Campionatului Mondial: „Pur și simplu știu”
0
Perla finalistei Europa League strălucește la Mondial » Coșmarul Bosniei a ajuns deja pe radarul multor cluburi
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Daca Petrescu ar antrena la FCSB, nu ar accepta sa-i fie facuta echipa si sa-i fie dictate schimbarile. Nu cred ca Tanase, Man, Coman, Morutan, Nedelcu si alte tinere vedete ar avea mai mult de o sansa sa-si arate valoarea si faptul ca pun osul. Lui Petrescu ii plac jucatorii care se implica si in lotul FCSB sunt putini de acest profil. Cu alte cuvinte, FCSB nu ar mai fi FCSB. Iar Petrescu nu cunoaste alta abordare. Vrei si poti, esti omul lui. Nu vrei sau nu poti.....bye bye. Indiferent cine esti si cum te cheama. Ori Gigi are alta ”viziune”. Si ca atare isi da cu stangul in dreptul
Gigi vrea să ia campionatul cu o marionetă pe post de antrenor, ca apoi să apară la tv să spună că nu-i trebuie vreun specialist, că se pricepe el... asta vrea să demonstreze, de aia se ambitionează .... să arate lumii ce mare antrenor e el.... imediat se fac 5 ani....
Chiar dacă, mărturisesc, dl. Banciu nu se numără printre jurnaliștii pe care îi urmăresc regulat, de astă dată, sunt nevoit să-i dau dreptate ! Actuala echipă a Stelei este depersonalizată, timorată, apatică, lipsită de vlagă... În mod evident, echipa este blocată psihic, nu are zvâc, este" boantă"... Niciodată o asemenea echipă nu va provoca "damage" unei echipe ermetice, plate, stoice, precum CFR-ul lui Petrescu... Acest antrenor, Petrescu, i-ar fi necesar Stelei... O ipotetică venire a lui Petrescu la Steaua, ar fi ceva natural... Fantezia stelistă, altoită pe pragmatismul lui Petrescu, ar fi pariul câștigător ! Oare cum ar fi, d-le Becali?
da macar din giulesti o intra mingea in poarta lu dan?! de la munchen clar nu intra zic ca edeparte!
Ai dreptate cu Dan Petrescu mergi la sigur daca vrei sa cistigi campionatul dar pe gigel al nostru nu il interesează sa cistige campionatul ( nici macar de dragul suporterilor dar ar vrea ca suporterii sa-l sustina !!!??? ) macar o data la 5 ani sa fie si el in stare sa cistige campionatul sa faca asta pentru suporteri
Banciule, tu și Naum rămâneți la spițe, nu vă băgați la fotbal că sunteți praf !
Banciu se inseala crezand ca Bursucul va accepta conditiile ciobanului! Sa nu fie vreun pamflet mai degraba...
Becali o sa desfiinteze FCSB mai devreme de 2022. Si-a pierdut mintile si nu poate sa coabiteze cu specialisti. Doar cu ageamii care ii spun ce vrea sa auda si ii iau banii.
Becali și MM Stoica o sa duca FCSB la ruină din cauza aroganței .
La stana nu vine nici un antrenor care are putina minte in cap. Pacaliciul are tendinta de a se crede buricul pamantului si doar muritorii de foame il mai accepta. Oricum D.Petrescu il chise in freza la orice ora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.