Alte știri din fotbal
Două plecări de la CFR Cluj! Marius Șumudică i-a dat afară înainte de meciul cu FCSB
0
MM Stoica a răbufnit după ce a aflat cine arbitrează CFR Cluj - FCSB: „Sper să nu fie același!”
0
Gabriel Charpentier, arma secretă a lui FC Argeș la Galați? Bogdan Andone a făcut anunțul
0
„O să ziceți că sunt rău” » Remarca făcută legată de jocul lui Dinamo cu Nuno Campos
0
Știri din fotbal internațional
Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul look înainte de primul meci din Premier League
0
Președintele lui Inter i-a dat Barcelonei răspunsul în cazul lui Lautaro Martinez
0
Istvan Kovacs, delegat la duelul din play-off-ul Ligii Campionilor
0
Scandal sub ochii lui Dan Șucu! » „Toată Italia a văzut ce s-a întâmplat!”
0
Lifestyle
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
7
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Reactii normale???Acestea tii se par reactii normale?!Acestea sunt reactii care denota limita intelectului si proasta crestere.Baiatul ala nu a adus nici o ofensa clubului Dinamo.Faptul ca si-a aratat simpatia fata de acest club nu inseamna ca trebuie sa accepte sa fie umilit sau sa ofere gratuit senviciile sale.Iar legat de chestiunile neoficiale pe care tu le enumeri,haide sa nu intram in polemici subiective,caci ceea ce spui tu sunt doar speculatii nefondate.
*vii zilnic la televizor si sa declari ca esti fan dinamovist.Daca ai declarat ca esti fan dinamovist si vii ulterior si spui ca,de fapt, conducerea e de vina, ca eu am spus ca sunt dinamovist, dar nu m-a luat, n-arati decat ca esti un caracter defect.Parvulescu,la fel ca toti fotbalistii de la ora actuala, stie ca fotbalul se joaca pentru si pe bani si trebuia sa taca cum au facut altii.El a stiut de la bun inceput ca orice oferta e valabila,insa cand vii cu declaratii de simpatie, care automat implica si respect fata de un club,si se intampla opusul, atunci reactiile de genu' ca ale lui Raducioiu si ale fanilor sunt normale.
raducioiu a fost un jucator gen claudiu raducanu la o scara mai mare....nu prea l-a dus mintea, dar a dat o gramada de goluri.... parerea lui nu conteaza, asa cum nu conteaza ca parvulescu a declarat ce a declarat, probabil a tinut cu dinamo de mic, dar si eu tin cu barcelona de mic si daca m-ar oferta real madrid sa car bagajele fotbalistilor m-as duce fara sa ma gandesc mult, asta daca m-ar plati bine..... :)))) si as tine in continuare cu barca in timpul liber...:)))))
esti genial...:)))))))
ma que fai Raducioiou, parlare la lingua romena???
mamaaa cine vorbi sclavu asta care dupa doua luni de italia a uitat limba romana .. iar in legatura cu parvulescu javrele astea nu au avut bani sai dea ei ar fi vrut pe banii putini si in ratee//:))) apropo mu.. raducioiuuu mai lasane sau ai invatat cumva romana si noi nu stim?
Merci ! Exact asta vroiam sa scriu despre ratatul asta care i-o pupa tiganului pana ii lucea !
probabil trebuia treansferat pe un vagon de sampanii dar nu a vrut baiatul ...
Raducioiu, sa-ti fie rusine! Mai intelegi romaneste, marlanule?
intrati domne si pe pagina de Facebook a lui Borcea sa vedeti ce frumos vorbeste...s://www.facebook.com/media/set/?set=a.256462124386252.68417.100000673996073&type=3#!/OfficiallyCristianBorceaPage?sk=wall .. El sta la Miami si se distreaza, il are pe Gigi nas, deci prin urmare se inteleg foarte bine, altfel nu l-ar fi luat ca si nas, iar suporterilor dinamovisti le arunca un os pentru care sa se certe, iar azi osul e Paul.. Cu ce e de vina Paul, ca Dinamo nu a vrut sa plateasca???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.