Alte știri din fotbal
Mesajele cluburilor unde Mircea Lucescu a scris istorie, în ziua în care ar fi împlinit 81 de ani
0
Ce se întâmplă cu revenirea lui Florinel Coman » Mesaj dinspre FCSB: „Asta l-aș sfătui”
0
Panduru, verdict crunt: „E cel mai slab din echipă, nu a progresat deloc!”
1
Cine transmite la TV meciul Universitatea Craiova - Levski Sofia, în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor
1
Știri din fotbal internațional
Cine este Joshua Kushner, omul care ar putea schimba fotbalul mondial » Ce avere deține cumnatul fiicei președintelui SUA, care l-a grațiat în 2020!
0
Președintele Federației contestă planul lui Gianni Infantino: „Ridică multe semne de întrebare”
0
De teamă, și-au angajat pază la locuințele lor după calificarea în finala Campionatului Mondial!
0
Acord pentru internaționalul de tineret român » Unde va juca în sezonul viitor
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
16
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
Pai daca esti bun si ai incredere in tine de ce refuzi sa faci teste,asta imi da de gandit la calitatile pe care le are. Nu iti convine PA PA PA. Zici k vine de la Barcelona si cum sa de-a el teste. Bai copile ciocul mic si multa munca sa poti deveni cineva. Momentan esti un NIMENI
Alta petarda de forbalist...nascut talent si mort speranta.......pana la varsta asta, daca era ceva de capul lui, bifa macar o selectie la lotul largit....e o mare....tufa.
De fapt e vorba despre imperator!
N-are cum sa se bata cu vaalah, pentru ce el ESTE vaalah!
Iti explic cum functioneaza in Romania interceptarile telefonice sau ambientale ! Inainte ca SRI si DNA sa intercepteze discutia MITA DINAMO SAMPANII , au solicitat in prealabil de la Tribunalului Bucuresti aprobare cu motivarea OBLIGATORIE ca exista indicii clare privind CORUPTIE LA DINAMO . Tribunalul Bucuresti a aprobat interceptarea . Dupa ce au interceptat convorbirea MITA SAMPANII DINAMO BORCEA AVRAM CCA , conform Codului Penal , DNA avea doar doua variante : a) NUP neinceperea urmarii penale si aflam cu totii b) trimiterea inculpatilor in tribunal si asta duce automat la retrogradare si OUT 10 ANI DIN UEFA . DNA tine dosarul in sertar si protejeaza CORUPTIA de la DINAMO !
daca s-ar da premiul prostul site-ului pe gsp te-ai bate cu vaalah ! s-ar putea sa fiti la egalitate ! vei primi apelativele prostul anului , prost cu craci , puti de prost , cel mai gigi becali dintre stelisti !
vezi de valiza ta ,bei oaie sovietica
DROGATII ASTIA DE LA DINAMOGAY,DUPA CE CA BLATUIESC PE UNDE APUCA,ACUMA SE SI DOPEAZA,CA SA REZISTE IN PRIMA LIGA. NU-I PROBLEMA CU SALARIILE DATE DE NEACOITZA IN MAXIM 2 ANI,DINAMOGAY INTRA IN FALIMENT.
Fratii siamezi mereu fabuleaza ,insa sunt ca niste serpi veninosi,de exemplu la articolul cu taierea de salarii cu fotza si amenintarea cu echipa a 2,au stat ei si s-au gandit ca hai sa trecem in articol faza cu "foarfeca de 6 luni",la modu` cat s-au putut sacrifica jucatorii....ai dracu` jucatori de carton,4-5 etape,consecutiv au facut magarii pe teren...1 pauza/x final etc
Asa este, eu de mult am spus ca e "branza buna in burduf de caine", (sic )totusi, trebuie sa fim corect informati, nu a refuzat testele....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.