Alte știri din fotbal
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Știri din fotbal internațional
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Una dintre româncele dispărute sub dărâmăturile unei case in Germania a ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Piturca nu si-a pus problema unui contract pentru ca... nu i s-a propus asa ceva! Parca a fost si el in excursie in Franta... dar l-au trimis aia repede acasa. Si i-au dat si 300 de euro ca sa ramana la Crromanikka!
Un stelist reprezentativ.
ce este asa de trist? chiar este ok ce a facut. tu daca ai avea posibilitatea sa ajuti clubul cu care simpatizezi,nu ai face-o? asa si cu Piturca,daca tine la clubul asta,pe langa faptul ca se ajuta pe el si clubul pe care il reprezinta luand acesti doi jucatori,ii putea convinge pe arabeti sa scoata banul de acum pt ca la vara Steaua nu mai ia nici un ban si uite asacastiga si Steaua un ban,care,sa fim seriosi,la ce saracie este in liga 1,sunt bani seriosi. 1,5 mil reprezinta jumatate din drepturile tv pe care Steaua le are de primit. mai ales ca obiectivele ramase,pot fi atinse si fara cei doi jucatori.
argaseala a spus adevarul despre ultimele transferuri ale stelei toate prin zona araba si la antrenori fosti la steaua . " este stelist da si tu... " tristul adevar .
Arma secreta a lu`Costel Galca pentru anul competitional care bate ls usa v-a fi golkiperul Cojocaru, produs 100 % al pepinierii echipei noastre dragi care iese pe centrari, are joc de picior+talie deosebita. Facem mitinc sa-l lase an pace pe nea Gigi care e om bun si am avut rezultate cu dansul sau sa vina la echipa si regele Giga Hagi care are proecte si armata nu are banii sa ne tina campionii. Se antoarce inapoi si Mirel si reface axu`cu motoreta pe aripi si castigam. Suntem suporteri unici ultras ai echipei cea mai valabila cu galeria cea mai principala. Sa-i ancurajam pe baietii: Forta Stiaua, forta Stiaua, hei, hei ! Forta Stiaua, forta Stiaua, hei, hei !
Piti nu e Stelist,nu e roman ,nu si recunoaste el fiul.
Da-l ma naibii pe Piti cu arabii lui !
Daca Piti continua la arabi asa cum a inceput, sunt sanse mari ca Sanmartean si Szukala sa nu-l mai gaseasca acolo la inceputul campionatului viitor.
Au scris si ei ca sa se afle in treaba. Plus ca mai exista si alte cheltuieli cu jucătorii gen, taxele la stat, deplasări, cantonamente, îngrijiri medicale, recuperări, etc. Nici Real nu e pe profit cu CR7.
Ce aberatie sa spui ca Steaua ar iesi pe profit cu doar 100 000 euro dupa Sintmartean !!! Pai fara el nu se calificau in grupele EL.Plus profitul pe biletele vandute la meci.Pentru el veneau multi spectatori la meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.