Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Incă unul care își atinge limitele :)))
Dispari, *** Prostule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai ca te afunzi tot mai mult in inepții pretențioase. In cazul asta ''printre'' e mai grav decât ''dintre'', spoitule in discurs de tastatura!
In primul rand, am scris "aici, printre noi", nu am scris "aici printre noi". In al doilea rand, "printre" nu inseamna "dintre"... Stiu sigur ca nu ai inteles nimic. Hilar, nu-i asa...?! Prostule! :)
Băi DN21 , care sunt culorile RAPIDULUI ???
Bine spus ''aici printre noi''. Ti-ai sabotat tot mesajul, ai scris degeaba. Hilar! Adică de râs, sa înțelegi și tu...
Pari foarte destept! Esti plin de logica si de argumente. Chiar pari genul care poate sustine o discutie la nivel inalt. Sunt sigutr ca ai putea spune o multime de aaa, ăăă, îîî, ooo... Ce bine ca esti aici, printre noi! Erau prea putini prosti. Acum te avem si pe tine!.
Corect! La cat de prost esti nici nu puteai gandi mai mult de atat! Bine ca nu iti cere nimeni argumente cand vorbesti!
Ce ne tot invartim in jurul cozi ?Rapidul s-a invatat sa fie impinsa de la spate de arbitrii .Ba o pune la punctul cu var ,ba scoate mingia din poarta lor ,ba inchide ochii la faulturile lor etc .Nico trebuia sa se astepte la asa ceva .Asteapta prea mult de la arbitrii si au uitat jocul fara ei .
e ceva normal pentru echipele romanesti cand ies din tara sa piarda pe linie...in vara cam toate si au luat scor de tenis de la echipe de duzina
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.