Știri din fotbal internațional
„O Cupă Mondială dezastruoasă! Au făcut totul pentru a ne elimina” » Căpitanul naționalei și-a strigat frustrarea în fața jurnaliștilor
0
În ce țară vrea Șahtior să joace meciurile din Liga Campionilor
0
Cristi Săpunaru și-a ales favorita la Campionatul Mondial: „100%! Dar ați văzut și Argentina ce echipă are...”
0
Mauricio Pochettino i-a cucerit definitiv pe americani » Decizia aflată înaintea duelului din „16-imi” cu Bosnia!
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
ce pacat ca nu-si respecta numele purtat de o legenda a giulestiului nicolae manea!
Erata text dupa "...din buzunar"!: Mistocareala "Eu îmi doresc ca Angelescu să găsească banii lui Escobar și să rămână el singur”, tradeaza aversiunea acestuia fata de investitor, raspandind "samanta neincrederii" cu bataie scurta, ce poate duce la neincrederea unor potentiali investitori! Carcotas "veninos", prezinta situatia financiara a rapidului ca fiind "unica", desi s-a datorat si pandemiei (meciuri jucate fara spectatori, fara incasari, incasari)
Manea? Pana la urma nu-i nici "cal" (impresar) si nici "magar" (competent auditor, in masura sa dea sfaturi investitorului si mai mult de atat, sa puna la indoila capacitatea de finantare)! "Cugetarea auditorului" Manea: "Nu am stadion, nu am autocar, nu am bază de pregătire. Am și 6 milioane datorii. Nu avem ce să vindem. Eu îmi doresc ca Angelescu să găsească banii lui Escobar și să rămână el singur...". Ca "am " stadion, o fi uitat, dar aiurala cu datoria de sase milioane Euro, ca sa-l "linistim" se va lichida rapid (de RAPID!)in ipoteza ca pretul mediu al unui bilet in Giulesti este de 45 lei (pretul de la inaugurarea stafionului, la Peluza Nord) si ca la meciurile de acasa nu vor fi 14 mii de spectatori, ci doar 7 mii, caz in care Rapid ar incasa la fiecare meci 315 mii, repectiv 1.575.000 Euro! In cinci etape, Rapid ar incasa 15.750.000 lei, repectiv 7.875.000 Euro! Iata ca se gasesc, RAPID nu "banii lui Escobar" ci ai suporterilor, adevratii rapidistii, in carei categorie nu intra, se-ntelege, "rapidistul din tata-n fiu"! Ca Manea nu va cumpara bilet, daca, inca, mai beneficiaza de "acces gratuit", sa fiti siguri de asta! El este cu "datul din gura" nu "din buzunar"! apropos! In marile cluburi, Mistocareala "Eu îmi doresc ca Angelescu să găsească banii lui Escobar și să rămână el singur”, tradeaza aversiunea acestuia fata de investitor, raspand
Manea? Pana la urma nu-i nici "cal" (impresar) si nici "magar" (competent auditor, in masura sa dea sfaturi investitorului si mai mult de atat, sa puna la indoila capacitatea de finantare)! "Cugetarea auditorului" Manea: "Nu am stadion, nu am autocar, nu am bază de pregătire. Am și 6 milioane datorii. Nu avem ce să vindem. Eu îmi doresc ca Angelescu să găsească banii lui Escobar și să rămână el singur...". Ca "am " stadion, o fi uitat, dar aiurala cu datoria de sase milioane Euro, ca sa-l "linistim" se va lichida rapid (de RAPID!)in ipoteza ca pretul mediu al unui bilet in Giulesti este de 45 lei (pretul de la inaugurarea stafionului, la Peluza Nord) si ca la meciurile de acasa nu vor fi 14 mii de spectatori, ci doar 7 mii, caz in care Rapid ar incasa la fiecare meci 315 mii, repectiv 1.575.000 Euro! In cinci etape, Rapid ar incasa 15.750.000 lei, repectiv 7.875.000 Euro! Iata ca se gasesc, RAPID nu "banii lui Escobar" ci ai suporterilor, adevratii rapidistii, in carei categorie nu intra, se-ntelege, "rapidistul din tata-n fiu"! Ca Manea nu va cumpara bilet, daca, inca, mai beneficiaza de "acces gratuit", sa fiti siguri de asta! El este cu "datul din gura" nu "din buzunar"! apropos! In marile cluburi, Mistocareala "Eu îmi doresc ca Angelescu să găsească banii lui Escobar și să rămână el singur”, tradeaza aversiunea acestuia fata de investitor, raspand
ei uite că acum Angelescu are și stadion , și autocar (ultima generație) , iar acea datorie va dispărea în cel mai scurt timp. Maneo , ești un frustrat. Și DA , sunt mult mai multe șanse ca Rapid să vândă 13.000 de abonamente decât să o întâlnești tu pe Charlize Theron!!!
Daca florin manea ar fi rapidist adevarat nu ar lovi in imaginea clubului! Tilica asta este un personaj mediocru si frustrat! Pana la urma ce pretentii sa avem la ,, mastercard " ...?!!
Nu ca s-ar intampla vreodata....si totusi...Manea pe langa Charlize Theron pe tocuri ar fi un soi de piticot ... "gen" de jos in sus. Vrabia malai viseaza...si cascaval :)))))))))))))
Cand ironizezi ai diferite motive, incidir, prostie , oftica, singuratate, imaturitate, orgoliu ***, psihic scazut, mandrie *** ,...etc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.