Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
1
Știri din fotbal internațional
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf cere calificarea la „masa verde”
0
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
tot degeaba, oricum media o sa scada mult la cum joaca acum rapidu, multumiri d-lui copos, ooops scuze cretinului de copos, care a dat afara 2 antrenori care stiau cum trebuie facuta o echipa puternica: pe razvan lucescu si pe bergodi, ambii au cerut mai multi bani, s-a uitat ca boul la 1 mil$ in plus acum trebuie sa bage 3 mil ca sa ajunga macar la nivelul de atunci
degeaba are si rednic dreptatea lui...i-a bagat pe buga si pe burdujan si nu au facut nimic...ar trebui ca jucatorii sa invete sa respecte antrenorul si sa se supuna regulilor impuse de acesta daca vor locul 2!!!!
HAI RAPIDUL!!!!!!!!!!!!!VOI O SA LUATI LOCUL 2!!!!IL MERITATI!!!!
goian e adevarat fundas,de talie mondiala,radoi poate sh el este un inchizator valoros...dar ghionea e praf,nu mai poate sa faca fata nici la un meci de div B,Nesu e sh sh el mort,un capiat,dezordonat tactic,mereu neconcentrat.Ov.Petre e muci,nu e in stare sa dea o pasa mai lunga de 5m(sh aia inapoi).Lovin nu poate sa se ridice peste nivelul fcm.Bacau!!! pakat de sud americanii noi veniti,care sunt jucatori de exceptie,valorosi(foarte buni fotbalisti)
hai steaua casa de avocatura coltuc cei mai buni
cine are noroc are!!!Shalai..lalai
Cel mai bun lot se spunea la terminarea turului, dar a avut grija Rednic...
Indiferent de rezultat in meciul cu Steaua, Rapid are de castigat si anume plecarea lui Rednic.
are are baietii de valoare
si am uitat sa adaug ca steaua are cea mai buna aparare din liga I. o sa le scada mediile in seara asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.