Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Porumboiu a prins ca arbitru si perioada meciurilor aranjate, a ramas ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu inteleg de ce mai este bagat in seama aceasta fosila care umbla neingropata, cerandu-i-se parerea in legatura cu CFR-ul?! Ca sa se fac de rusine?! Daca da, atunci ati reusit sa-l provocati pe babu in sa se faca inca o data de rusine...
Aceleasi explicatii le am avut si eu, apoi ti-am citit comentariul! Dar curios, aseara pe Digi 1 ,toata liota aia de specialisti in frunte cu carcotasul si manipulatorul Naum , nu a putut da o analiza ,cat de cat coerenta.. Si ofsaidul? Nu am vazut decat o linie rosie, care atingea ambii fotbalisti... Fara linii de proiectie in spatiu... Tara de babuini@
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îi respect opinia dlui.Porumboiu, dar cred că în privința ceșlui de-al doilea penalti greșește; bine, este posibil s-o confunde cu altă fază, din alt meci, dar cu meciul de aseară clar nu are nicio legătură. Tin sa va amintesc o faza de acum un an, din meciul Germania-Romania, cu un penalti anulat Germaniei după o presupusa interventie incorecta a lui Burcă la Werner. Situatii similare cu măsuri diferite, poate si de-aia nu trecem de tururile preliminare din cupele europene.
Dar tricoul lui Duganzic se lungeste de la gravitatie? Amandoi s-au impins si tras, asa e normal. Vrem lupta dar sa nu se atinga.... Cum zice becali, sa fie razboinici..... pune tata osu si da din coate... Ca s-a dat penalty....ce sa zic ... nu l-as fi dat. Dar na....nu hotaresc eu.
gol valabil ptr cfr anulat plus 2 penatiu ri inventate de Hategan si Popa
Sa i ceri un comentariu legat de penaltiurile de aseara unui ins controversat ( ma exprim delicat), ahtiat dupa poker si barbut ,este o gluma proasta! El incurca cu buna stiinta lucrurile, in zootehnie e posibil ca vaca sa cada in genunchi si din cauza lipsei de calciu..Dar la duelul Burca cu Dugandzici, cred ca a fost fault in atac... Desi la momentul initial se tin reciproc ,apoi Burca ii da drumul iar cersetorul de la Rapid continua sa l traga si... in final se arunca pe burta! Scena *** de simulare, de mult nu am mai vazut.. Cat despre primul penalti ,savantul Porumboiu,, apreciaza,,el, ca rapidistul nu l faulteaza ,ca altfel Yuri nu mai dadea cu bocancul in minge!!! Pe bune???!!! Tocmai ca prin impingerea respectiva a rapidistului , ii inlesneste lui Scufett sa aprecieze gresit iesirea ptr a boxa mingea... Oricum si din fotografii ,rapidistul care nu avea nicio treaba cu mingea, se comporta ca un kamikaze! Porumboiule ia-ti viteza si canta la alta masa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De azi pînă joi vorbiți de Rapid ,se întoarce roata,10seb-isti se pregătesc pt. Joi de o nouă umilință.
se vede clar fundasul cfr ului a fost inpins de Luckassen clat trebuia dat corect fault in atac
"Burcă a folosit o forță disproporționată"...ne zice văcarul din vaslui. Adică *** ăla de duganzic stă secunde bune cu mâna în gâtul lui Burcă apoi cade secerat pe burtă. L-o fi terminat lupta aia cu Burcă..... Cum să zici așa ceva? Când ai reluări extraordinar de clare, unde se vede jigodismul atacantului, să vină *** din vaslui să ne zică altceva ? *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.