Alte știri din fotbal
La 12 ore după calificarea în play-off, Daniel Pancu a luat cuvântul: „Credeți-mă, echipa asta retrograda”
0
Ce etapă în Liga 2! Acum se joacă ultimul meci al rundei, ambele echipe sunt cu ochii pe play-off
10
Iuliu Mureșan a răbufnit la aluzia conform căreia CFR Cluj a beneficiat de ajutorul arbitrajului: „Nu investim în așa ceva!”
0
UTA Arad - FCSB » Duel de totul sau nimic pentru roș-albaștri. Echipele probabile + Calculele pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Se adoptă „Legea Vinicius”! » Acoperirea gurii va deveni infracțiune
0
Fulham - Tottenham » Radu Drăgușin, anunțat titular pe Craven Cottage
0
Pep Guardiola, dur la adresa fanilor care au huiduit în timpul întreruperii postului Ramadanului
0
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
0
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
Ayatollahul Ali Khamenei „a fost ucis într-un bombardament cu 30 de bombe” ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Procesul asasinatului cu bombă de la Arad. Mărturia Laurei Dronca: „Toată ...
Libertatea
aa neaga e baiatul acela cu mecla asemanatoare cu a lui tanase dodel :)) aa da il stiu, numa de-alde block-notes la stelemistii astia :))
Tot felul de " PITZIGOI " , care pe teren n-au aratat multe sau chiar nimic, dau din gura ca poate-i baga cineva-n seama, dar sunt totusi niste " BATISTUTZE PRO STELISTE " care-i baga-n seama. STEAUA -RAPID a fost ( de cand comunistii au infiintat stelutza ) , este si va fi si-n viitor un derby. NUMAI CHIORII NU VAD SI PROSTII NU STIU.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.