Comentarii (19)
823839551003403
Cîrjeu Daniel  •  19 Septembrie 2021, 00:40

arbitrajul a fost de toată jena, nu am crezut că voi vedea așa ceva niciodată. cum a permis celor de la gaz metan să tragă de timp fără cel mai mic deranj. mă abțin să nu-l insult pe arbitru. atâtea faze greșite și cu atâta ipocrizie să arbitrezi nu am văzut cu rapid din liga 4 încoa, în niciun meci. cât despre fotbalul din a doua repriză... toți tragem de timp când ne este favorabil, dar ce s-a întâmplat astăzi nu am văzut în liga 2 sau 3. vrem fotbal în ro, sigur, așa o să avem, superbă repriza a doua. s-au jucat 10 minute? nu știu, a luat un galben portarul? nu ai cum ca echipă sau ca fotbalist să mai joci fotbal după așa ceva. până și-n prelungiri 2-3 minute nu s-au jucat, dar tot la min 7 a fluierat. să vă fie rușine, fotbaliști, antrenori, conducători. toți sunteți pentru bani, logic, dar nu în halul ăsta. zici că au jucat cu campioana germaniei. mi-e scârbă. cât despre echipă și joc, eu sunt mulțumit. capul sus și ne revenim noi. eu cred că cel mai mult ne-a afectat interzicerea lui miță să mai fie „antrenor”. hai că ne revenim noi..

iung811
iung811  •  19 Septembrie 2021, 16:01
Postat de dansy pe 19 Septembrie 2021, 14:25

In alte meciuri același Craciunescu ne spunea ca doar pentru tineri prelungite se da penalty.Acum o întoarce ca la Ploiești!Toti am văzut acea tinere și am constatat ca a fost ff scurta și nici măcar nu l-a prins bine de tricou pe Sapunaru.A fost mai degrabă o încercare de tinere și unii ca dl.Craciunescu vb prostii.

Mai ai d-astea tanti dansy?!!!

supereduardo10
supereduardo10  •  19 Septembrie 2021, 22:45
Postat de dansy pe 19 Septembrie 2021, 14:32

Ce mare deranj este Rapid și PT cine?Au avut noroc pana acum și li S-a permis jocul dur și hei-rupisc!

La cat esti de prst ma mir ca respiri :)) FRF e o mafie totul este vandut de la campioana pana la playoff si retrogradate. Totul e pe sapaja din banii de tv. Nu esti cuei esti contra, cum spunea si Porumboiu, *** cum e spune adevaruri. Rapid e prea sus ii incurca rau o echipa care trebuia sa fie in subsolul clasamentului se bate la campionat e prea de tot :)) Noroc ca nu au lot ci doar 11-12 jucatori si sunt usor de executata cu cartonase.

paolo14
paolo14  •  19 Septembrie 2021, 06:19

Craciunescu e ala care vindea televizoare pentru Copos?

ucluj2011
ucluj2011  •  19 Septembrie 2021, 13:19

Păi cum să mai arbitreze acest clovn de arbitru în Liga I... Sunt vreo 4-5 arbitri ai FRFului care sunt băgați la anumite meciuri și vin cu tema bine făcută de acasă. Când o echipă începe să deranjeze , așa cum deranjează pe multă lume Rapidul , mai ales când are rezultate și este pe val , acești arbitri sunt băgați la înaintare. Și greșesc... voit sau nu. Mai mult VOIT.