Alte știri din fotbal
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
Știri din fotbal internațional
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Atletico Madrid - Arsenal 1-1 » Fă Raya din ce ai: egal din penalty-uri, calificarea se decide pe Emirates
9
Liviu Ciobotariu și-a depus CV-ul: „Vrea să antreneze echipa”
2
Penalty controversat în Atletico - Arsenal » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Păi tu chiar vorbești să te afli în treabă… Eu nu țin cu Dinamo, sunt stelist, dar și realist ! Dinamo a fost furată. Ce a făcut Carjan după golul înscris a fost un gest incalificabil; putea să escaladeze un dezastru în tribune. Deci da tu vorbesti sa te afli in treaba spre deosebire de mine care doar spun realitatea ;)
Esti doar prost, sau doar te faci!?... culmea e ca eu sunt moderat excesiv pentru nimic, iar tu ***! Ciudat.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cârjan realizase ceva de își ciulea urechile sau vorbim să ne aflăm în treabă?
Hotie ordinară marca rapid! Și activat Șucu proptelele
Numai la noi, în România, se petrece în vestiar după câștigarea unui singur meci , care nu asigură obiectivul , și s-a câștigat și de această manieră. Practic, Rapid a fost condusă de două ori și a reușit să egaleze pe merit și să câștige cu ajutorul arbitrului. Penibil, te bucuri abea atunci când realizezi ceva ! tu nu ai realizat nimic !
A jucat 19 meciuri pt Rapid si nu a inscris niciun gol, dar altii sunt de vine ca nu a facut fata la Rapid.. e teroare cârjă asta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.