Comentarii (49)
170399175274663
Dan Ionescu  •  07 Octombrie 2021, 17:12
Postat de Ticu Troya pe 07 Octombrie 2021, 17:11

Papiții de la Pitești , au uitat că sunt în divizia A ,datorită Rapidului !!! Dar facerea de bine ...!

Eu tin cu FC Arges, intr-adevar urat ce au facut

847153178690789
Ticu Troya  •  07 Octombrie 2021, 17:11

Papiții de la Pitești , au uitat că sunt în divizia A ,datorită Rapidului !!! Dar facerea de bine ...!

steaua.libera
steaua.libera  •  07 Octombrie 2021, 16:57

Pare un fel de Talpan ăla care a făcut contestația

aqualung02
aqualung02  •  07 Octombrie 2021, 16:56

Aberant. Dacă nu e în meci direct, nu văd problema. Nu sunt stăpâni cei de la Argeș pe niște culori. Așa, ce să zică Dinamo, Sepsi și UTA, care joacă toate în alb-roșu?

ucluj2011
ucluj2011  •  09 Octombrie 2021, 13:52
Postat de 19petruta pe 07 Octombrie 2021, 17:34

Ăștia fură tot! Fură puncte,culori,denumiri. E în gena nației lor sa fure și sa se victimizeze. Ei trebuie sa joace în Roșu pt că sunt echipa ciumei roșii și prieteni buni cu miliția roșie. Incredibil cât de mult au reușit astia sa falsifice fotbalul românesc împreună cu Dinamo sovieticii securiști!

VOI ați falsificat fotbalul. Cu arbitrii , cu aranjamente , cu proptele pe la FRF... Ai grijă de ai tăi , nu de Rapid. Rapid este PE BUNE , are culorile , sigla , palmaresul.... Voi nu aveți nimic!!! Nici măcar stadion.

847153178690789
Ticu Troya  •  09 Octombrie 2021, 13:06
Postat de Ticu Troya pe 08 Octombrie 2021, 17:00

***

*** *** *** !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ahoe1923
ahoe1923  •  09 Octombrie 2021, 08:43

Ahaha

599207077886564
Serban Carbunaru  •  09 Octombrie 2021, 07:38

dacă înregistrez la OSiM că a trece mingea prin cadrul porții este invenția mea ... nimeni nu va mai putea marca fără să-mi de-a comision... Cum să dai exclusivitate pentru 2 culori de echipament ?

847153178690789
Ticu Troya  •  08 Octombrie 2021, 17:00
Postat de 19petruta pe 07 Octombrie 2021, 17:34

Ăștia fură tot! Fură puncte,culori,denumiri. E în gena nației lor sa fure și sa se victimizeze. Ei trebuie sa joace în Roșu pt că sunt echipa ciumei roșii și prieteni buni cu miliția roșie. Incredibil cât de mult au reușit astia sa falsifice fotbalul românesc împreună cu Dinamo sovieticii securiști!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ucluj2011
ucluj2011  •  08 Octombrie 2021, 12:38
Postat de 19petruta pe 07 Octombrie 2021, 17:34

Ăștia fură tot! Fură puncte,culori,denumiri. E în gena nației lor sa fure și sa se victimizeze. Ei trebuie sa joace în Roșu pt că sunt echipa ciumei roșii și prieteni buni cu miliția roșie. Incredibil cât de mult au reușit astia sa falsifice fotbalul românesc împreună cu Dinamo sovieticii securiști!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează