emil1986
emil1986  •  07 August 2022, 15:21

Meciul trebuia prelungit cel putin 8 minte. Centralul, dar si asistentii au fost pe fata cu FC R. Mi-aduc aminte o faza prin min 20, 20 si ceva, in care Argesul a avut corner evident, insa asistentul a dictat repunere din 6 metri. Astia de clona infiintata de fostul general de securitate Vasile Malureanu *** si cu televiziunile, care nu dau reluarri la fazele de acest fel, respectiv cand arbitrul acorda 6 metri in loc de corner.

Heiheiargesul1987
Heiheiargesul1987  •  07 August 2022, 10:14
Postat de mylove pe 07 August 2022, 05:31

Domnule Pre Pelita, daca erau sensibili scorul era in continuare 2 - 0, asa ca hai Dacia ( Pi Testi )!

De ce? E ceva in neregula cu golul argesului? Sper ca nu te referi la asa-zisul cot care se intampla in fotbal de zeci de ani la mai toate golurile de genul. Prepelita are dreptate cu ce zice, cand stai sa analizezi 4 minute o faza la var, si mai ai si 6 schimbari ij acea repriza (regulamentul spune ca fiecare schimbare s taxata cu 30 de secunde), tu dai doar 3 minute de prelungiri?