Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a anunțat primul jucător plecat de la CFR Cluj: „Nu intră în planurile mele”
0
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
1
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique, prima reacție după transferul lui Ferran Torres: „Este de clasă mondială”
0
Jucătorul înțeles cu Inter a fost prezentat oficial în Premier League
0
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Ai spus 5 cuvinte și 7 prostii. Dacă tăceai filozof rămâneai. Nu lăsa frustrarea să-ți răpească din fair play și din bun simț.
Nu te agita prea tare!Să nu faci riduri.Rapid nu e GMM.Dacă scoateți un punct să ziceți sărut-mâna.
Lasa-ti ca vine ziua de sambata 09.04.2022 si va primi si mutu o prima infrangere la ARAD,UTA o sa fie prima echipa care o sa-i dea batai de cap lui mutulica,marele antrenor! HAIDE UTA,UTA,UTA,UTA,UTA!
Primul lucru care îți apare când dai căutare pentru derby:also derby) a sports competition, especially a game of football, between two teams from the same city or area. Competitions, & parts of competitions.Mai documentează-te metre.Exemple de derby-uri:Espanyol-Barça,Real-Atletico,MUFC-MCFC,Liverpool-Everton,Villa-Birmingham,Preston-Stoke,Rapid-csa steaua,FCU-CSU,Boca-River,Union-Herta,Rapid Viena-Austria Viena,Ujpest-Ferencvaros și exemplele pot continua.Real-Barça nu a fost,nu este și nu va fi vreodată un Derby.Este El Clasico.Capul de afiș al fotbalului spaniol.
Voi vorbiți mă?Adevarata Dinamo joacă în ligile inferioare.Voi sunteți o echipă susținută artificial în Liga 1.
Mă aștept ca și noi și voi să rămâneți în liga 1.Avem nevoie de derby-uri,de rivalități,de capete de afiș și de meciuri cu atmosferă electrizantă.Echipele cu tradiție îi fac pe suporteri să vină pe stadioane.Și,da,avem nevoie și de atadioane moderne.
Avem ne pie de stadioane pline si galerii cum a fost aseara in Giulesti! Asteptam Petrolul, Steaua Bucuresti si U Cluj in Liga 1! Pe viitor sa revina si Poli Timisoara!!!!
Felicitari!
Nu il mai ridicati atata in slavi pe Mutu ca 4 din 4 si alte alea,tot asa a inceput si Mita ca antrenor la Rapid.Este doar entuziasmul de inceput cu antrenor nou stadion nou si multe promisiuni si angajamente.Mai asteptati un pic va rog doar stim cu totii ca sita noua cerne bine.
Este începutul. Uitam ce era la Craiova, acuma stadionului ii este frica de fantome. Și ce este asa tare la acel stadion, arată urât după mine. Botoșani acuma ii bat toți, au vândut ce era valoros și acuma suferă. Au avut jucători buni, păcat ca nu au avut cap sa câștige ceva bani și din performanțe. Dar asta este în România, investitori doar la vânzări de jucători se gândesc. Rapid au jucat bine, dar nu extraordinar. Au avut șansă să-i prindă într-o perioadă proastă pe cei de la botosani
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.