Alte știri din fotbal
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
0
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi
0
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Golul care a declanșat petrecerea de titlu la Craiova! „Underul” Matei a avut sânge rece
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Se confirma astfel după ultimile trei partide jucate și pierdute , că fcsb a obținut pe nedrept locul I în superliga și daca nu poate cumpăra echipele adverse și daca nu-i are arbitrii (cumpărați) pe birsan sau coltescu, nu câștigă nici un meci !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar iti iei viteza :)) Nu s el. Si nici măcar nu am văzut meciul darămite ce se vorbește după. Ia spune mi tu mie cataline2341 ce s a schimbat după săptămânile astea? Tu ești la fel de nefericit cu palmares, stema și nume, blocat în B și fără suporteri iar noi suntem campioni cu 55.000 de spectatori pe Arena. Am fost reținut, calm, mi am trăit bucuria fără mari arogante. În timp ce tu suferi zgomotos.
Între judecătorie și anonimi pe forum nu cred ca există dubii. Nici nu se poate, cinstit vorbind, să câștigi titluri înainte de înființare. Astfel de aberații sunt imposibil de susținut.
De unde si pana unde sunteti cea mai titrata echipa?VOI SUNTETI RUSINEA ROMANIEI ALL TIME.IN TARA PE JAPCA SI AFARA CU LACRIMI SA PRIMITI POMANA
Și pe ce loc ați gătat? :))
Bai tristule umulinta e sa te domine copios niste copii de 16 17 ani si sa joci cu ei pe contra atac. Vezi caseta tehnica. Steaua nici nu va baga in seama. Sunteti zero barat pentru ei. O echipa mica de cartier plina de frustrari si amagiri. Si-au trimis tirularii in vacanta inainte de meciul cu voi. 17 puncte diferenta. Asta e umilinta. Si de 3 etape Steaua e in vacanta
UEFA nu spune absolut nimic despre palmaresul național al echipelor. Unde ai citit tu 27!?
Bravo Rapidule, cum îi prindeți cum le dați cu terenul în cap farsorilor din Berceni-sat! Felicitări!
Ai ajuns sa îți răspunzi singur? :))) Sunteți pe 6 bă băiatule! Ultimul loc! Vai de capul vostru de căpriori. Ați onorat campioana? Ca nu am văzut meciul. Dacă da, foarte frumos. Dacă nu, sunteți niște nesimțiți!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.