Alte știri din fotbal
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
0
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi
0
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Golul care a declanșat petrecerea de titlu la Craiova! „Underul” Matei a avut sânge rece
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Da, va ofticați pentru că Steaua este doar una și aia nu este Fcsb, logic. Evident ca s-a retras în 1998 lăsând TEMPORAR, și în anumite condiții, o Asociație sa o reprezinte. Foarte bine zici "ăleia care cred ei"! Una e ce cred ei și altceva este adevărul. Existența unri societăți comerciale nu depinde de numărul de spectatori. Steaua a dovedit în justiție cine este. Verifică datele de identificare ale echipelor și o sa vezi ca sunt două entități diferite. Nu există legătură între Steaua și Fcsb. Am intrat pe site la UEFA, povestește despre Steaua și Duckadam. Nu spune nimic despre poveștile apărute pe aici cu continuatoarea di alte bazaconii. Poți sa cauți și tu sa să ne arăți textul unde scrie din ce data este continuatoare, de la cine a preluat și ce a preluat, cum anume.
Haide, curaj, efort mai mare, băiatule! Tot încerci să ne jignești, dar nicicum nu îți iese. Uite o idee: folosește mai multe paranteze după doua puncte, poate așa ne atragi atenția cât de cât. Lol!
Nu Rochitza ne laudat cu titlul de CAMPIONI anul asta. Voi va laudati cu niste victorii lipsite de continut. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai intrat bă Freddy.dzn în pământ de rușine când l-a întrebat Horia Ivanovici pe nen-tu jjijji despre sentința CAB!? :-))) A fost momentul cel mai comic al zilei! :-))) Felicitări FC Fcsb pt primul său titlu, în rest a pierdut TOT! Iiiiiii, ce bucurie! :-)))))
Care dinamo? Ca e cate una in fiecare liga? Lunea zice ca aia din prima liga, amarata aia care ba se salveaza ba retrogradeaza, nu ate niciun titlu. Si nici palmares. Sunt la Badea in liga a 3 a toate. Si fata de stelisti voi nici macar nu puteti sa puneti intrebarea: “cand am retrogradat vreodata?”. Ba tu nu ai simtul penibilului.?:))))
O fi ceva echipă din Finlanda. Lol!
Ati ajuns să va mândriți cu acel 2-2 acasă cu Rapid, pentru ca ați și uitat când ati câștigat ultima oară! Cred ca acum 4-5ani, era prin pandemie iar jumatate din jucătorii noștri erau în carantină, că altfel n-ați fi bătut ever! :)))
Eeee(vine de la beeee)
Dupa titlul 27 urmeaza titlul 28. Dupa centenarul la 101 ani urmeaza centenarul la 102 ani
Boss vezi ca se lasa cu retrogradare la tentativa ta de echipa de doi lei.. nu mai posta ineptii pe aici..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.