Alte știri din fotbal
România U19 începe drumul spre EURO 2026! Duel tare cu Kazakhstan la Voluntari
0
Romulus Gabor este încrezător în șansa României la baraj: „Turcia nu este o echipă mare”
0
Omul care a adus ultimele două victorii ale României cu Turcia: „Ei pleacă cu prima șansă, dar...”
0
CCR a amânat din nou „Legea Novak” » Ce se întâmplă cu amendamentul care poate schimba din temelii sportul românesc
0
Știri din fotbal internațional
Inter pregătește deja transferul de top » Peste 40 de milioane de euro pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu!
0
SUA cere garanții de până la 15.000 de dolari pentru vizele fanilor la Mondial
2
Sevilla și-a prezentat noul antrenor » Este specialist în promovări și salvarea echipelor
0
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
3
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Amice, în perioada aceea, în care Lenin era paralizat ( în '24 parca a murit) , sovieticii ( bolșevici și mensevicii ) încă se luptau sa se impună în interior . România era regat iar în 1923 a făcut una dintre cele mai liberale Constituții din Europa. Comuniștii au apărut cu adevărat după lovitura de stat din 23 august 1944. Pana atunci , regele , legionarii și Antonescu erau la putere. " Tu" încă erai mana dreapta a lui Lenin și te luptai cu Stalin prin mici contramanifeststii. Toată energia ta și prietenilor tai era pusa în lupta cu Stalin pe care îl doreai dat la o parte . România era Belgia orientului și Bucureștiul micul Paris.
Daca nu eram eu si cu ai mei nu exista intalnirea aia muncitoareasca din '23.
Da da, foarte smart comentariul. Ai perfecta dreptate.
Te oftici, nu ? Ar fi păcat să nu-ți tai venele. Trece-te pe lista de fani dacă tot ți s-a citit articolul că de scris...
Nu este doar un scop de a câștiga mai mulți bani ci este un exercițiu de imagine, de a vedea câți rapidiști cu adevărat pot veni la un meci cu miză. Va fi un calcul pentru meciurile din cupele europene (să fie pe Giulești sau pe AN), un exercițiu de a vedea și sponsorii exact care este targetul Rapidului. Mai bine că se face asta acum, la meciul din campionat decât la cel din palyoff.
Amice, gândești mărunt. Ai grija ca vin oamenii lui Stalin după tine. Apropo, tot în Mexic te-ai clonat ?
Ai vrea tu să fie așa. Asta în loc de mulțumiri pentru că e un om elegant și v-a acordat 9000 de bilete (toată peluza), nu cum ați procedat voi la ultimul meci direct, ca niște găini fricoase, când ați trimis galeria Rapidului la inelul 3. Dar un om needucat nu poate înțelege educația altuia. PS: Măcar să ai tu 1% din averea lui Șucu. Ai fi un om realizat. Dar când oftica e mare și te râcâie pe suflet mai dai și dume de-astea.
Nu mai are Sucu bani si s-a gandit sa faca rost de bani de salarii din bilete. Merge si așa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.