Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Simona Țăranu a incendiat internetul cu pozele în costum de baie din Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
0
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Rasilor ati facut de rusine numele Craiova , aere de maimutoi pe tatuatul ala .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai taci bă , că vorbește gura fără tine! La ce meci te-ai uitat tu???
Nu stiu daca mingea a intrat cu toata circumferinta in poarta si nu cred ca Sapunaru trebuia eliminat. A fost penalty la Raicea. Adevarul este ca FCU Craiova este echipa cea mai dezavantajata de arbitraj in acest campionat, indiferent de adversar.
Ai văzut alt meci :)))) Noapte bună la Booveni!
Da da "densitatea e de vina" :)))))) un șut pe poarta în 90 de min plecați acasa și vindeți *** autocalul ala apucați-vă de oina
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gol anulat Craiovei, penalti neacordat Craiovei, Sapunaru trebuia eliminat. 3 faze judecate toate in favoarea Rapidului, hotie mare si daca spui ceva de rapidisti te acuza de rasism
mititelu Jr a plecat cu 1 pct din Giulesti :))))))...... La compagno a fost gol cică :))))) ba mai prosti ca astia exista.??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.