Alte știri din fotbal
Marica s-a întâlnit cu Florin Tănase și l-a luat tare: „Băi, arată urât, sunt camere peste tot!” » Ce i-a răspuns „decarul”
0
Se mută Patzaichin, Hîldan și Discobolul » Am aflat unde ajung statuile din Complexul Sportiv Dinamo
0
Europa care contează a dat DELETE României! » Ce greșeală fundamentală comitem
6
Dinamo și-a cedat fotbalistul în această seară: „Mult succes în tricoul roș-albastru!”
1
Știri din fotbal internațional
„De neprivit!” » Notele lui Nicolae Stanciu în AC Milan - Genoa, după execuția lamentabilă de la penalty » Ce scriu italienii
0
Diego Simeone l-a atacat frontal pe Vinicius, în timpul meciului: „Asta îți va face Florentino, ține minte!”
0
Pep răsuflă ușurat! Arsenal, ținută în șah de Liverpool, care n-a avut șut pe poartă + Clasamentul din Premier League
0
Scene incredibile în AC Milan - Genoa: Nicolae Stanciu a avut victoria în gheată, dar a bătut LAMENTABIL penalty-ul din minutul 90+9!
9
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Troc între marile puteri pentru Venezuela, Ucraina și Taiwan? Expert: „SUA ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Moldoveanul de 25 de ani găsit mort pe un câmp a fost împușcat în tâmplă de ...
Libertatea
Tot prost ai rămas. Vezi-ți de echipa ta fără nume și fără identitate și nu mai abera la greu. Ești ridicol.
Asta știe și prostul ăla! Știe foasrte bine că ACEST Rapid este RAPIDUL DINTOTDEAUNA și a trecut prin ce au trecut MULTE echipe mari ale Europei , dar atât de mult î-l deranjează și î-l oftică diferența dintre excepționala istorie și tradiție a Raspidului (ca să nu mai vorbim de suporteri) și echipa lui fără nume , identitate și stadion , încât trebuie să se refuleze într-un fel , că altfel îi plesnește fierea-n el!!! Și atunci aberează la greu.
Nu se întâmpla nimic , pentru că voi tot niște cetățeni de rezultat care nici nu pot VISA măcar să aibe niște fani ca ai Rapidului rămâneați!!! Oricum , stadion pentru Becali și formația fără nume nu se putea face pentru că voi de fapt nu existați. S-a făcut stadion pentru Steaua. Aia adevărată!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GENIAL!!! :-))) *** :-))) PS: chiar daca GMM are problemele pe care le are, felicitări Rapidului pt locul de baraj UEFA ocupat și succes in întâlnirea cu …. FC fcsb! :-))) PS2: frumos gestul lui Mutu de a nu înjura Steaua împreuna cu galeria Rapidului, cu toate ca atunci când juca in Ghencea pt Nationala a fost mai huiduit și decât Tavi Popescu. :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu i le-ai citit dar i le-ai citi pana la sfarsit, prostule altfel nu stiai ce sa-i raspunzi. Si are dreptate prostalaule, tu esti fara personalitate, ba cu Gigi, ba cu Geambazi si te bagi si tu in seama ca sa te afli in treaba. Pai ce fel de gigist esti tu daca te dai inclusiv cu statul Talpan cum ii zici tu? Recunosti ca in momentul cand Steaua lui Talpan cum ii zici tu o sa fie repusa in drepturi iar FCSB cu Gigi Becali patron o sa fie retrogradata, nu desfiintata, tu uiti de Gigi Becali si de FCSB? :))
Ei sunt niste casca-gura si oportunisti, suporteri de rezultat si atat, nici macar simpatizanti.
masacru... o rusine ordinara ceea ce se intampla la club din Februarie!!! Nistor, Boaru si toata claca aia de mafioti, care au acceptat declinul [pt a-si lua salariu;l de 14.000 lei /lunar!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.