Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
A incercat sa cumpere cu 50.000 de euro probabil, si evident becali a refuzat. Chitros rau Sucu.
... până la urmă, marele Șucu cumpără indirect de la vasalul lui Gigi????? Șucu cumpără țepele date de Vasal, Ciobanului? Nu-mi vine să cred ... Deștept băiat Șucu ăsta, de ce să cumpere de la moldovean când poate lua de la machidon la preț de preț ... nu? Oaidă, Edjouma, Braun, Dugandžić, Ongenda sunt lansați în fotbalul românesc de „țeparul moldovean” ...nu? Ori Șucu este masochist și îi plac țepele, ori în disputa cu moldeaveanu doar se bagă în seamă.
Ai dreptate. Era un proiect de lege acum ceva ani in care cativa parlamentari voiau ca presa scrisa sa intre sub jurisdictia CNA.
CNA nu are treabă cu publicațiile scrise.
N-are sucu bani să cumpere de la Becali!!!De fapt sucu aduce doar "liberi de contract",da' l-a vândut pe ilie ăla rapid.Nu-i vorbă că *** cotonogari își merită orice rău ce li se va întâmpla...!!!!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca CNA si-ar face treaba am scapa de toate mizeriile astea de asa zise articole.
Marius Mărgărit spune:"Rapid este gata să bifeze al treilea mutare verii." Chiar așa spune?
doar daca ar face 3 luni de puscarie pentru un fake news mai scapam de aberatiile astora
Bai ipocritilor,de ce nu citati ce spune acelasi mare ziar Fanatik,si anume "Rapid a încercat să dea lovitura verii şi să îl transfere pe Malcom Edjouma de la FCSB! Dan Şucu a discutat mutarea cu Gigi Becali, dar latifundiarul a refuzat să îl vândă." Bai,asa fituica de imbarligaturi rar mi-a fost sa vad. Voi traiti doar din click-bait si fake news!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.