Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Pai cine stie sigur?Sa vadem ce se va intampla mai tarziu.Deocamdata avem antrenor nou si trebuie sa avem rabdare.Treaba asta cu titlu in centenar nu face decat sa apese negativ peste echipa.Echipa trebuie sa trateze fiecare partida cu seriozitate si pe urma sint sigur ca rezultatele vor veni si de ce nu si titlul.Din prima etapa se vede ca toate echipele sint motivate.Sa vedem cine rezista mai bine.Si campionatul trecut Steaua(FCSB) a avut un prim tur chiar dedezastruos dupa care au revenit.Deci..se poate intampla orice.Eu unul as vrea ca Rapid sa castige actualul campionat indiferent ce antrenor va fi pe banca dar vom vedea.
Era o intrebare. Titlul il ia bergodi anul asta centenar?
Te rog sa rescrii intrebarea.Sincer,fara sa jignesc...nu am inteles nimic!
Spune-mi te rog performatele din cariera de antrenor a domnului Sumudica,prietene.Insist!Poti cerceta si Google.
Extraterestru, daca taceai bine faceai
de unde pina unde e clovnul asta cel mai rapidist dintre rapidisti, jucind, cumulat, in patru ani sub o suta de meciuri, marcind 34 de goluri(adica unul la trei meciuri!)? cite zeci de jucatori au ai multe meciuri jucate si goluri marcate decit asta, pus, deloc intimplator, in fruntea bucatelor??? a jucat la sportul studentesc sapte(!) ani in 127 de partide, adica jumatate din meciurile disputate, marcind 26 de goluri, adica un gol la cinci etape! cam ''vopsit'' rapidistul nostru, nu-i asa?
de unde pina unde e clovnul asta cel mai rapidist dintre rapidisti, jucind, cumulat, in patru ani sub o suta de meciuri, marcind 34 de goluri(adica unul la trei meciuri!)? cite zeci de jucatori au ai multe meciuri jucate si goluri marcate decit asta, pus, deloc intimplator, in fruntea bucatelor??? a jucat la sportul studentesc sapte(!) ani in 127 de partide, adica jumatate din meciurile disputate, marcind 26 de goluri, adica un gol la cinci etape! cam ''vopsit'' rapidistul nostru, nu-i asa?
nu-l lua si dadea vina pe jucatori,pe care oricum i-a facut varza mereu,dar facea circ cum va place voua las fierbintienilor
De când Sumudică este mare antrenor? Îl jignești pe Mircea Lucescu asociindul cu un circar
Pai zicea ca va lua campionatul! Voi chiar nu vreți sa luați campionatul? Măcar asa o data la 40 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.