Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
0
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
Veste excelentă pentru Germania » Titularul s-a antrenat înaintea meciului din șaisprezecimi
0
Cine e românul care are cele mai multe goluri la Mondial
0
Erling Haaland, „exasperat” de Lionel Messi la Campionatul Mondial
0
Thomas Tuchel dă din casă și confirmă cel mai scump transfer din istoria Premier League: „Sunt șanse mari să se facă înaintea optimilor”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Oamenii obisnuiti sunt socati de ce se intampla zilele acestea in Ucraina. Ninel, insa, e deasupra oamenilor obisnuiti.
Oamenii obisnuiti sunt socati de ce se intampla zilele acestea in Ucraina. Ninel, insa, e deasupra oamenilor obisnuiti.
Shumi , nu are voie sa stea pe banca in mod normal ce te mir ca a stat pe tunel. Si da antrenor mai bun ca Iosif la 3000 e salariu nu gasesti sa dai cu tunul. Echipa nu joaca chiar rau, rezultatele sunt mult sub joc si lotul echipe este adevarat dar trebuie sa tinem cont ca lotul este unul primenit si Rapid nu joaca acasa ci ba la Mioveni ba pe Arena Nationala si de cele mai multe ori fara spectatori. De rezultate ce sa zic tipic am pierdut 5 puncte cu gazul 4 cu dinamo sa mai zic? Ca daca le zic pe toate ne bateam la campionat. :)
bravo omule,dara din pacate ne uitam si constatam ca dupa 33 de ani nu s-a schimbat nimic,de pe vremea ,,Procesului etapei,,cu personaje ,,de toata invidia,,Penalty,familia Balecalilor,Sechelariu(sa-i fie tarana usoara)Iancu etc,Ilie Dumitrescu analizeaza meciurile cu mult subiectivism,el a vazut un Farul foarte bun ,dar nu a vazut ca Fcsb n-a jucat deloc(adica n-au vrut sa joace),cum dracu Farul pierde acasa cu Chindia si Arges si bate cu multa usurinta la Fcsb(scorul putea fi mult mai mare)...La Clinceni au demonstrat ca merita Liga Campionilor(sa joace LC).Eu am tot spus cum naiba sa dea atata banet televiziunile pt turca mioritica,cluburile ar trebui sa plateasca sa fie televizate...
Sumi tu nu prea ai vazut multe in a ta viata,dara antrenori carora li s-au interzis accesul la antrenament ai vazut?antrenori care sunau la televiziuni,sa-si laude performantele, dupa o victorie sau un egal cu mult vestitele Besiktas sau Galata ai vazut?vai de fundul tau si ce jalnice personaje apar pe oglinda sa-si dea cu parerea...
Ilfov Bucuresti cu Iosif Antrenor rimeaza. Rapid si dinamo nu au niciun farmec eu tin cu adversarii lor mereu, dar cu Ilfov as tine deorece imi.plac echipele care exprima farmecul locului si au denumirea locului. Oltenia 1915, Bayern 1900,Lazio 1900
Ba da toti au plecat in ilfov si ce vrei sa spui ca nu exista judetul ilfov ? E regiunea care contine capitala romaniei iar institutiile ei sunt in bucuresti majoritatea nu in buftea,otopeni voluntari, popesti etc. Ar fi o denumire pragmatica la urma urmei ar avea numsi de castigat poate ar fi sponsorizata legal si de orasele ilfovului
Corect !!! eu l-as pastra pe Iosif !!! chiar daca nu sunt rezultate, nu este vina lui pentru ca cei din conducere nu i-au adus un atacant de valoare !! Dar nah , nu am de unde sa stiu cati bani au alocat pentru echipa !! Eu zic sa fiti mandri de ce a realizat Iosif pana acum pentru Rapid !!
Du-te sumi și lasă-ne, și ia-l și pe corsicanu cu tine (unul dintre distrugătorul rapidului) nu toți te vrem, când ne-a fost mai greu tu aveai carte de vizita de aparat
Sumudica , este deja un antrenor RATAT , din mai multe puncte de vedere , este dat afara de peste tot , si turcii cu ultima echipa clasata sa il dea afara , bai Sumi , este deja un ratat .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.