Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Normal ca asa se mai fac banii. Daca *** nu se pricepe la transferuri si la jucatori....parerea mea e sa se lase de antrenorat. Ce ar fi ca o echipa puternuca sa lase 3..4 jucatori buni in afara lotului iar acei jucatori doriti de rivale ajung sa ia titlul si alte trofee. Vedem ce rezerva noua editie si vom sti daca *** sau mobilierul castiga.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tamm e bun la orice echipa din Romania
Afaceri fcsb, da jucatori bunicei care s-au batut la campionat pe *** ce au retrogradat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa a facut banul si asa continua.
Deci, de fapt, este vorba de Cristea iar titlul articolului este doar o bomba fisiita !
Tii, ce mai investeste tapiterul din Giulesti: vinde tot ce poate, aduce doar la parametru zero. Asta se cheama plusvaloare, adica investitii masive. Clovnul asta cerșește publicitate gratuită, și-a realizat scopul.
Rapid: Vom avea buget mai mare de salarii si transferuri ca sa atacam titlul. Tot Rapid: Ne intelegem pe toate pozitiile cu a 3-a varianta de pe lista ca vine gratis si nu cere multi bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.