Alte știri din fotbal
S-a stabilit a doua echipă promovată în Liga 2 » Clubul revine după 9 ani!
0
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Pașcanu deschide scorul
2
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă. Nu sunt sclav pe moșie”
1
Știri din fotbal internațional
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
3
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Climatul pa Valentin poate luați și voi campionatul ,echipa fără nume fără stadion ,fără imn.faci ce spune becali
Faci ce spune Becali,e hipa fără nume fără stadion
Conform justitiei romanesti, nu detineti niciun palmares inainte de 2003. In cazul Dinamo, Zavaleanu a declarat de multe ori ca hartia care afirma ca badea ar lua palmaresul si sigla lui Dinamo in caz de retrogradare nu exista in realitate ci doar in presa. Daca Dinamo se desfiinteaza, palmaresul ajunge automat la clubul-mama, CS Dinamo
macar noi avem palamresul si jucam din 1947 si pana astazi in liga 1. voi? cu ce echipa o sa tii? cu aia a lui badea din liga a 4-a care are palamresul? cu cs-ul din liga a 3-a care are sigla si marca? sau cu nonameul din liga a 2-a care nu se stie daca o sa mai existe peste o luna?
Tu vorbești? Fotbal club Stan și Bran :))
Mimamo ai ajuns de rasul tuturor!!!! Pepiniera unei clone!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.