Știri din fotbal internațional
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
8
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League: Genoa ar urma să ceară 18 milioane de euro
0
Europa League revine! 9 meciuri se joacă ACUM » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Fault clar datorita consecințelor clare ...Apoi nimeni nu se uita la Manea care se a sprijinit cu ambele mâini pe găzar..
Ii întreb pe petroliști,cine i-a oprit sa joace fotbal cu Dinamo când au pierdut mimând fotbalul...Cu Rapidul au "murit"pe teren
Petrolul v-a dat clasa.E de-nteles ca va curg mucii de suparare, Rapidul nu joaca nimic, Sumudica nu poate sa scoata nimic din jucatorii vostri. Nimic mai mult ,asta-i llimit.Bine, vedetismul si ifosele ,nu se pun.
Nu e nici un dubiu ca Nea Sucu a cumpărat pana si vântul. Ca asta era cântecul lui preferat acum ceva vreme, Cuvântul in Plete.
Tupeu de găzar, să nu zic nesimțire, arbitrajul a fost OK, rezultatul a fost OK, cu toate că petrolul a băgat autobaza la greu, dar asta e, petrolist (*** să fi, noroc să ai!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Papp ar merita sa-l aiba adversar in fiecare mci numai pe Diego Costa :))
Eu cred că la golul rapidului a fost penalty pentru petrolu'
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.