Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
esti bannat pro99stule,out.
*** bah./
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte posibil
..... la egal pleca Bergodi, la cum s-au prezentat golurile .....vrea sa vada daca e sapat de jucatori ( cu autogoluri in fiecare etapa) , galerie, fani ...etc ....am inteles ca trebuie sa faca 21 de puncte Bergodi in 10 etape- prins in Contract...o fi adevarat?
Totul la tine e "asa ceva" pentru ca atat te duce chestia obscura dintre ureki
:) avea o avere mare si nu stia cum sa faca si el o avere mica :)
***? repet,compagno sezonul trecut a dat mult mai multe goluri pentru Steaua din liga 1,decat juganvici ala pentru clona fc r. foarte bine ca a plecat de la kfr,fc r a terminat cu el pe locul 5 si acum nu mai joaca nimic,iar daca ramanea la kfr ne trezeam ca castiga kfr campionatul si acum poate erau in grupele ucl,asa au fost eliminati rusinos inca din primul tur intertoto. qed
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DOAMNE-FERESTE, ASA CEVA... :)) Bietul randumb se contrazice si cu clasamentul oficial al golgeterilor, stie el mai bine :)) Lasa randumbe, o sa vezi joi cum e cu desfiintarea :)) DUPA CE ITI STERGI LACRIMILE SA APARI AICI SA SCRII CA BECALI E TOTUSI UN INVINGATOR, SE POATE CONCENTRA PE "TITLUL 27". :))
septare,compagnoo a dat mai multe goluri pentru Steaua din liga 1 sezonul trecut decat a dat *** ala pentru clona fc r. dovada ca noi ne-am batut pentru titlu pana in ultima etapa,clona fc r fiind out din europa inca dinainte sa inceapa playofful. prost esti bah. imi place ca il injuri si pe suporterul clonei fc r. esti po8tascul prost care isi injura prorpii suporteri,bravo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu ma interesaza pe mine de clona fc r,clona csa sa se desfiinteze de urgenta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.