Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
S-a lăsat liniștea la naționala Belgiei » Ce s-a întâmplat imediat după remiza cu Iran
0
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Albu are dreptate ! Vedeti reluarea. Nu tin partea lui Albu chiar daca sunt rapidist. A fost un contact a carei amplitudine a fost generata de miscarea fotbalistului de la Sepsi. Adversarul a avut mingea si cand Albu a incercat sa atace, a abandonat mingea si a deplasat piciorul drept intentionat in intampinarea lui Albu. Albu era cu piciorul deja in aer cand adversarul a ajuns cu gheata acolo unde Albu trebuia sa lase piciorul pe gazon. Adversarul practic a cautat acest fault. A urmat un contact la nivelul ghetei si dezechilibrarea lui Albu care a cazut peste genunchiul adversarului. Un galben ar fi fost de ajuns ! Ar fi bine sa studiati imaginile. Arbitrul a fost impresionat de starea jucatorului de la Sepsi si a schimbat culoarea cartonasului. In mod ciudat nimeni nu a cautata sa vada reluari cu imaginile respective. Comentatorii vorbesc de multe ori in nume personal si uita sa comenteze meciul. Sa nu uitam ca si ei sunt oameni si au pasiuni pentru echipe de fotbal, devenind uneori tendentiosi si interesati. Cautati imaginile !
Dacă faultul respectiv ar fi fost făcut de oricare dintre jucătorii echipei pe care o susții,ai fi zis că e viciere de rezultat.Că nu se impunea roșu.Că a fost o decizie exagerată a arbitrului.Comentați de dragul de a comenta.Mai uitați-vă și voi pe la campionatele din afara.Acolo nu s-ar fi dat roșu niciodată pentru așa ceva.Sănătate!
Omul are dreptate, nu a fost de rosu. A fost de foarte rosu!
Cat tupeu sa ai sa declari ca ai luat rosu nemeritat cand adversarul nu a mai putut continua partida incredibil. Dar aceste declaratii vin si datorita acelui comentator de doi lei care are aceiasi parere ..acest comentator nu ar mai trebui sa apara pe sticla pt ca alimenteaza acest comportament agresiv ar trebui sa se intervina in acest sens.
Un jucator rudimentar, care intra mereu criminal, la rupere. A avut de la cine învata...
Și pentru asta trebuie să mulțumească cotonogarului capitan săpun, ăsta le-a insuflat comportamentul asta infractional!
Rapidul a ajuns echipa smardoilor si cotonogarilor frustrati...
Dupa ce ca l-a rupt pe ala nici macar nu are bunul simt sa recunoasca greseala. Un cotonogar mincinos, adevarat reprezentant al diavolilor vishini.
Albu a gresit, si galben sa iei intr-o faza care nu punea in pericol poarta este o greseala, asta este anul asta nu ajungem in play off.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.