Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, după negocierile cu CFR Cluj: „Am un regret”
1
Simon Elisor, transferul care ridică semne de întrebare » Atacantul francez nu se apropie de cifrele rivalilor din atac
0
După Bologna, Ștefan Baiaram a fost propus la alte două echipe din top 5 campionate din Europa
12
A murit Dumitru „Mitică” Marcu, fostul jucător de la Universitatea Craiova și Steaua » A luat două titluri cu oltenii și a marcat pentru România în cel mai categoric succes al naționalei
2
Știri din fotbal internațional
Mauro Icardi se pregătește de revenirea în Italia: clubul din Serie A a luat deja legătura cu atacantul
0
Venit ca un star pe „Etihad”, mijlocașul lui Manchester City este aproape de un transfer surprinzător
0
Xavi, primul discurs ca selecționer al Olandei: „O legătură specială”
0
Cosmin Olăroiu, înlocuit de un nume mare din Europa » Obiectivul este calificarea la Mondialul din 2030
0
Lifestyle
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
Clasamentul în care Dacia Sandero a revenit pe primul loc în luna iulie: ce ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Vântul a ajutat la salvarea curentului. România a importat de 3 ori mai ...
Libertatea
Nu uita ca discutam despre singurul club din Romania cu traditie si performante inca de pe vremea Romaniei Mari ! Nu venea nicio sponsorizare daca FC rapid nu juca pe acest stadion. Chiar este stipulat in contract ca sponsorizarea este valabila daca FC Rapid joaca un numar minim de jocuri pe acest stadion. Rezulta ca, chiria va fi una modica pentru ca sponsorizarea este datorata echipei de fotbal. Nu-ti trebuie multa minte sa pricepi cele expuse.
:))) Nu uita ca discutam despre un club falimentat, dispărut și reinventat de PSD. Ce e azi acolo nu definește Rapidul. Bravo lor dar sa nu credem ca e vreun Bayern München. ;) Plus ca nu au legătură cu banii pt numele stadionului. E meritul clubului sportiv care e de stat nu al privatilor de la fotbal.
Echipa de fotbal rapid nu are nicio treaba cu aceasta stire...ei au sediul in sectorul 2... banii se duc către proprietarul stadionului nicidecum către echipa de fotbal din liga 1
SUPERBET e tare rau la incasari de imparte bani cu nemiluita ! Poate a aflat ca Rapidistii joaca la alte cazinouri decat la ei si vrea sa ii atraga ! Felicitari !
iar va da Rapidu clasa la cum se organizeaza un club si voi va faceti ca nu intelegeti? Bine ca ii laudati pe aia care distrug sectiile altor sporturi si fac cluburile datoare la patroni ...
Băi năsulea, tu ai uitat , că nu te duce bibiloiul, dar Rapid i-a invitat pe cei de la zecesebe să joace pe Giulești, dar creditorul vostru, g becali a refuzat categoric !!! Oare de ce !!?
Chiar nu se găsește în istoria de aproape 100 de ani a Rapidului un nume de fotbalist care să poarte stadionul ? Rău au ajuns. Mâine, poimâine o să auzim de nume de bănci sau de farmacii. Te va întreba un prieten unde te duci și-i vei răspunde că pe stadionul Catena sau Alpha Bank. Jalnic.
Atunci FCSB ar trebui sa aiba bani din vânzarea numelui de la Arena Națională. Asta e logica ta.
Amice ești ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.