Alte știri din fotbal
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
1
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
Știri din fotbal internațional
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Ingrasamantul oin in actiune!
tuturor haterilor si bagatorilor de seama care se pun pe comentarii inainte sa citeasca si daca au cu ce apoi sa gandeasca : au fost acţionaţi în instanţă de administratorul judiciar şi firma VF Insolvenţă SPRL sub articol exista o fotocopie Dosare ECRIS si acolo spune care sunt partile din dosar si scrie clar ca cele doua VF Insolventa si cabinetul individual actioneaza in calitate de ADMINISTRATOR JUDICIAR al FC Rapid....Rapid nu face ce vrea el are un administrator judiciar....si cand vine vorba de contracte si de plati, Administratorul dispune calea de urmat. FZR si Doamne ajuta !!
Ai dreptate, la bulau cu ei, cum au indraznit sa-si ceara drepturile? Eu zic, ca in pauza primului meci pe giulesti, sa-i aliniati in fata galeriei rapidiste si sa-i scuipati pana incepe repriza a doua.
Legal administratorul judiciar e obligat să procedeze aşa dacă descoperă nereguli. Moraru poate să nu fie de acord, dar n-are ce face cât timp Rapid e în insolvenţă.
Mai trist e ca inca se mai duc prosti la Rapid pe diverse posturi pt ca ulterior sa fie neplatiti si tarati prin tribunale. Cand esti prost ti-o meriti. Bine le face.
Nu puteai lipsi, bolnăviorule... Rapidul regal? Himperial, măi! Pasărea Phoenix? Așa se zice la tine în sat la ”corvus corone”?
cine i a dat in judecata, ai inteles oaiebolsevicacazuta n chica? Una e RAPID REGAL 1923, NEMURITORUL,PASAREA PHOENIX A FOTBALULUI ROMANESC, si alta niste vremelnici birocratikktzy,intelegi pasaredestanafekala_?
Nu se poate sa ne atingem de Moldovan, cate a facut pentru noi iar acum sa-i facem una ca ca asta????????????
ptk gandeste si ,chiar asa, stie sa citeasca printre randurile alea strambe pline de fitilept a crea confuzii!
Moraru are procesele astea pe rol si nu are bani sa plateasca sau nu s-a inteles inca la pret cu persoanele in cauza. Administratorul judiciar a inceput actiunea pentru ca Rapid sa nu aiba probleme la licenta (31 martie). Urmatoarea tura de salarii a fost asigurata prin contractul de sponsorizare/publicitate cu Natur House. Rapid se va salva de la retrogradare. Si va trai. Pariez ca la Medias va primi penalty in prima jumatate de ora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.