Comentarii (21)

red77  •  15 Iunie 2019, 12:12

Asa cum filialele băncilor europene din România sunt curate ca lacrima deși băncile mama iau amenzi de miliarde de euro la ele acasă asa și ăștia găsesc dopați doar în România. Va indemn sa va uitați la europeanul de tineret care sta sa înceapă sa vedeți cum plesneste tricoul pe toți francezii englezii germanii sau italienii la 20 de ani.

planetfun  •  15 Iunie 2019, 15:14
Postat de red77 pe 15 Iunie 2019, 12:12

Asa cum filialele băncilor europene din România sunt curate ca lacrima deși băncile mama iau amenzi de miliarde de euro la ele acasă asa și ăștia găsesc dopați doar în România. Va indemn sa va uitați la europeanul de tineret care sta sa înceapă sa vedeți cum plesneste tricoul pe toți francezii englezii germanii sau italienii la 20 de ani.

doar rusii se dopeaza.

samertx  •  15 Iunie 2019, 14:00

Madam, fiind fost șef de laborator, acum într-o funcție politică, a devenit un target pentru voi. Nicio problemă în a vă exprima opiniile, dar informați-vă și, înainte să-i acordați credit sursei, verificați-o. Deontologic, dacă se poate. :))

Alexandru Cristian Vasile-Bugarin  •  15 Iunie 2019, 11:44

De ce nu asteptam un raport oficial WADA? De cu nu solicita Tolo o clarificare institutională? Asta e juurnalism de click, ori can-can. Nu e de mirare. Se rasucesc pe postamentele lor mamuții radioactivi.

Marian Ghergus  •  16 Iunie 2019, 18:19

*** de la dinamo nu se opresc! A fost gasit *** Haldan, Florentin Petre a fost la un pas de tragedie, motivandu-se ca a fost un accident la pescuit si mai recent Ekeng ! Toate un au nimitor comun.....clubul securisto-comunist dinamo !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stefanitaii  •  16 Iunie 2019, 00:19

e de groaza, nu putem avea incredere in nimeni si nimic de la noi: dezinfectante apa chioara, laboratoare care falsifica, fructe si legume pline de substante naspa, medici falsi, legi anapoda pe care nu le repara nimeni, cine stie cum or fi apa pe care o bem sau blocurile noi de n-spe staje.

mioriticul  •  15 Iunie 2019, 23:51

De ozon nimic?

Adrian Ciobanu  •  15 Iunie 2019, 17:21

Nu am ce sa comentez...nu mi se da voie.Cei din sportul rominesc sint oripilati de ce as putea sa spun.Vrea cineva adevarul...nu cred;adevarul e la mine ;CONTACTATI-MA.

chris_bu67  •  15 Iunie 2019, 17:13
Postat de planetfun pe 15 Iunie 2019, 15:14

doar rusii se dopeaza.

cu vodcă!

samertx  •  15 Iunie 2019, 15:57
Postat de red77 pe 15 Iunie 2019, 12:12

Asa cum filialele băncilor europene din România sunt curate ca lacrima deși băncile mama iau amenzi de miliarde de euro la ele acasă asa și ăștia găsesc dopați doar în România. Va indemn sa va uitați la europeanul de tineret care sta sa înceapă sa vedeți cum plesneste tricoul pe toți francezii englezii germanii sau italienii la 20 de ani.

Sunt bine pregătiți, Redule. În centrele de juniori amenajate de către guvernele țărilor lor. Au terenuri multiple de antrenament, fiecare cu parcela lui, noi trebuie să facem din *** bici, dacă se poate, pe proiectele lor, nu pe necesitățile noastre. :))