Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Dar Sabau a gresit pregatirea . Ca nu este in totalitate vina lui este alta problema .
Este o chestiune cat se poate de reala .
Nu e nicio revoltă. Ia uitaţi-vă cine e jucătorul pe care Sabău l-a scos din schemă: ăla e ”răsculatul” giuleştean de sub ”protecţia anonimatului”.
Adevaru ii ca aveti si echipa slaba ... au plecat Coman , Antonio , Deac si Alexa + Herea accidentat , si uita-te cine a venit ... in afara de Teixeira si Rui Duarte eu nu vad alti jucatori buni la Rapid
Cu Surdu nu gresesti . Singura parte buna vazuta la Sabau este ca l-a titularizat pe Ciolacu . Codrea o sa fie un jucator util . Esti un ea sau un el ?
Am batut chinuit cu 1-0 cea mai slaba echipa din campionat un alt Mioveni in aceasta editie . In etapa 8 o sa avem maxim 9 puncte si favorul ca s-a amanat etapa cu Dinamo . Insa se face prea mare caz de religia lui !!! Acum Olaroiu cand se duce in tinut musulman ar insemna sa nu aibe nicio sansa , si el chiar a mai atentat la rigorile musulmane . Sa nu veniti cu riposta ca Olaroiu este mai bun ca ma vad nevoit sa va dau dreptate .
Marean Rada este cel mai bun ptr Rapid anul asta, care ar trebui sa fie unul al reconstructiei, fara jucatori ca domnul Codrea sau mister Surdu...
Nu ma intereseaza religia lui Sabau . Dar este evident ca a gresit mult in perioada de pregatire . Un Rapid atat de confuz si anemic nu am mai vazut de multa vreme . Echipa joaca sub nivelul celei pregatite de Peseiro . Si aia era praf si pulbere . Din pacate Copos o sa decida schimbarea lui abia dupa ce ne proptim bine pe locul 8 . Si dupa aia o sa se smiorcaie la tv ca a facut investitii si se scufunda planeta . Rapidistilor le spun ca ne asteapta un campionat ratat .
ups, planeta se scufunda ba dar lipoveanul ala tigruzzu nu intra pe articolele rapidului? el sta doar pe ale stelei? ce viata mba nene!
Articolul este HALUCINANT!!! Ziaristul cica "citeaza" din fotbalistii-surse, vedem fotbalisti care nu numai ca nu fac dezacorduri, dar folosesc si viitorul anterior. Or, eu cand aud interviurile cu forbalistii romani, nu aud decat faulturi grosolane de rosu direct la limba romana, atat din partea fotbalistilor cat si a reporterilor la fel de inculti, analfabeti si agramati ca si intervievatii. Deci, e clar articol inventat. Dupa care, o baga pe aia cu anti-Hristosul si Dumnezeul, de parca GIGIBEKALI insusi, adica tata lu' Dumnezeu, e la Rapid. E genial articolul. Fabulatie, dar genial. Asta e presa: FALS si UZ FALS si nimeni nu face puscarie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.