Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
din jucatorii de la rapid unii sunt catolici altii orotodocsi.....si daca scormonim in biografia lor....poate gasim si altii mai minoritari....e asta o problema pt tine?
Cataline, asta e articol fabricat, la fel cum Ivanovici a facut cu asa zisul jucator al stelei asa ai facut si tu cu asa zisul jucator rapidist , de fapt tu esti cel care judeca dupa criteri religioase, ai mintit si te vei face de ras ca ziarist.
io am zis de mult ca n-are ce cauta pocaitu asta la Rapid si sa-l schimbe pana nu e prea tarziu! ELeague deja a compromis-o...
Rusine sa iti fie Catalin Popescu! In loc sa vorbeasca oamenii despre meci ,vorbesc despre articolul tau handicapat! Rusine!
articol dictat de becali, 100%
Sa va fie rusine.
poate io veni mintea la cap lui sabau si lo baga titular
bai fratilor eu nu inteleg de ce draghia sta pe banca iar albut e titular
Bai fratilor, dar de unde scoateti voi asa articole contrafacute....fiti bai seriosi ca azi maine va confunda lumea cu cancan-ul. Sunteti jalnici...eu stiu ca de pe Copos voi jurnaliastii nu puteti mulge nimik si de accea va razbunati cu articole de 2 lei, dar esta e de cascadorii rasului...va faceti de cacao
Oricum acesti ziaristi care au scris articolul merg sa pupe toate moastele si se baga pe sub patrafirul popilor gen ala la care se spovedeau dinamovistii. Sa va fie rusine, nebunilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.