Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Seară de coșmar pentru Barcelona » Atletico face un pas uriaș spre semifinalele Ligii, într-un meci complicat pentru Istvan Kovacs
0
PSG - Liverpool 2-0 » Campioana Europei a pulverizat „cormoranii”! Arne Slot, norocos să revină pe Anfield cu doar două goluri handicap
2
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Expertul în arbitraj a dat verdictul, după ce Istvan Kovacs a fost protagonist în Barcelona - Atletico Madrid
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Culca-te la loc.
Cred ca FCSB nu va mai juca in Ghencea. Sau paote ca DA, peste X ani : atunci cand CSA va juca in liga I !!!!
pai si daca suporterilor le pute cum au mai scris unii dinamovisti p aici ce pot face?n a putut ia ministereasa dan sa faca ceva cu vechiu stadion si s a ales ca noua locatie velodromu atunci ce le ceri tu unor suporteri?deci meaiu n a reusit sa recupereze ce a dat adrian nastase lu badea si tu vrei sa faca asta niste suporteri?
Extraordinar! Pe stadionul "Steaua", fecesebiștii nu se vor mai putea pretinde "steliști" și nu vor mai putea folosi decât simbolurile clubului FCSB. Abia atunci vor realiza cât de minunat și unic(!) este numele echipei lor favorite și vor începe, în sfârșit, să-l scandeze...
Si daca le pute ce pot sa faca?! Suporterilor (cei care iubesc echipa fara a avea vreun beneficiu material de pe urma ei) le este cel mai greu sa accepte situatii de genul asta, dar sunt si ultimii care pot face ceva sa le indrepte. Jucatorii se pot impaca cu ele pt ca ei sunt platiti sa joace, nu sa decida ce culori sau sigla poarta. In cel mai rau caz pleaca la alta echipa si incep o noua "iubire". Oare s-ar putea realiza transferuri si la nivel de suporteri!??!
La noi ca la nimeni. Nu degeaba suntem un "nimeni" in fotbalul european de cativa ani buni.
Sincer... ai dreptate. Exact asta s-a intamplat. Badea a fost IMPROPRIETARIT cu un bun al statului. Absolut ilegal, absolut revoltator. Trist mi se pare ca unor suporteri dinamovisti asta nu le pute.
ce spune Petrea ? ca nu pot exista doua echipe cu acelasi nume ? ia vedeti aici daca se poate sau nu, la noi exista doua echipe cu acelasi nume, cu aceeasi sigla pe tricou, cu aceleasi culori si cu acelasi palmares, chiar si dinamovistii adevarati sunt pusi in incurcatura ca sa le deosebeasca, chiar si voi ati semnalat https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/razboiul-clonelor-v-un-fost-fotbalist-al-lui-dinamo-e-consternat-cineva-trebuie-sa-raspunda-540386.html
Aoleu, MAI stie?
Eu prin "acordarea deptului de administrare pe termen nelimitat" inteleg ca NIMENI nu poate face nimic fara acordul lui Badea si a societatii lui. El trebuie sa ceara aprobare ca sa reamenajeze sau sa contruiasca ceva acolo?! Daca nu, atunci... STADIONUL E AL LUI. Asa inteleg eu lucrurile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.