Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Asteptam cu nerabdare sa mergem si sa fim cat mai numerosi la urmatorul meci al echipei noastre dragi adica Steaua sau FBSC sau FSCB sau cum se cheama ca nu e asa de important si de fundamental cum se numeste echipa lui nea Gigi care e om bun si ne-am dat seama imediat, ba dimpotriva pentru ca acum fiecare poate sa scandeze frenetic asa cum crede ca e mai simplu si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Nu mai radeti de fcsbisti,e oameni si ei:))
esti agramat ???
Lasati-i pe Valah si clonele lui sa sustina clona fcsb, iar pe Mirel sa sa se pregateasca pentru bacalaureat.
Imi e dor de sighisoara . Transilvania . Romania ....................................................................https://www.youtube.com/watch?v=bWjcdOvBFJ0
M-am prins de ce s-a oferit nea Jiji sa-i ajute pe refugiati, are nevoie de galerie pentru clona lui :))))
Ba imi e dor de Ardeal ................https://www.youtube.com/watch?v=spsrxLEHt_M
prietene, te afli intr-o perfecta eroare. rasfoieste chiar aceasta pagina si le vei vedea activitatea. si o sa ii mai gasesti si pe alte articole. draga prietene, eu ieri si azi n-am prea scris pe forum, m-au cam dezamagit infatuatii lui rednic acum 2 zile si am avut o deplasare la braila. de unde am venit f tarziu in seara precedenta. nu am idee daca aia sunt clone sau nu, vreo 2 par a fi clone, dar nu e problema mea. ati nenorocit forumul cu sute de clone, cei care au inventat tampenia asta sunteti chiar voi, stelistii. cum voi sunteti majoritari, inclusiv aici pe forum, este logic sa va apartina majoritatea clonelor. nu acuzati pe altii de faptele voastre. hotul striga hotii, dar nu e obligatoriu ca toata lumea sa sara in apa dupa piatra nebunului. am un singur cont, asta de fata si alte 2 blocate in 2010 si 2012 (biancorossi si ave_bianco). este un fapt notoriu, pe care si tu il cunosti, de la adapostul clonei tale interesante (gerula a fost un personaj istoric apreciabil, o capetenie de prim rang a dacilor si un mare ostean). consider ca ar trebui sa te ridici cumva la inaltimea celui al carui nick l-ai ales ca radacina de baza.
doar ... nu mai folositi comentarile mele ... pentru a va promova ... ineptiile si gsp-ismele ... si va promit ... ca nu avem nici o problema! nu stau acum sa 'dialoghez' cu o haita turbata de dinamovisti ... fara ocupatie, fara responsabilitate si fara activitate cerebrala ... registrabila ... integrati in toate articolele despre Steaua! ....:)) eu trec doar in vizita pe aici ... din joi in paste ... voi locuiti aici ... chiar nu vreau sa va dau afara din casa ... sociabililor! ...:))
Sa ne explice si noua fcsbistii, cum e sa sustii o echipa cu emblema penibila. Desigur, vor spune ca au o sigla foarte frumoasa, ca si alte cluburi si-au mai modificat-o (diferenta este ca ca nea Jiji a fost obligat s-o schimbe) etc. Atunci, de ce nu-si cumpara tricouri cu emblema becaliana, de ce se rusineaza ? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.